למי אסור לקחת ויאגרה

ויאגרה היא התרופה שפותחה על ידי חברת פייזר לטיפול בבעיות זקפה ואין אונות. החומר הפעיל בתרופה סילדנאפיל, משמש להרחבת כלי דם וייעודה הראשוני היה להקל על תעוקת חזה. במהלך פיתוח התרופה, התברר שהיא עוזרת מאוד לסובלים מאין אונות, ומאז הויאגרה משווקת כמשפרת בעיות זקפה לשיפור התפקוד המיני, ופועלת על ידי מנגנון שמוביל להרחבת כלי הדם של הפין, שהשפעתו לבסוף היא זרימת דם מוגברת המאפשרת את התעוררות הזקפה. התרופה לא מגבירה את החשק המיני ועל מנת לפתח את הזקפה יש צורך בעירור מיני, כמו ליטוף או מראה מגרה, אשר באמצעותם הזקפה מגיעה והתרופה משפיעה.

למרות ההשפעה החיובית של הויאגרה ישנם מקרים רבים בהם חל איסור שימוש בויאגרה מחשש לתופעות לוואי בלתי הפיכות ואף מסוכנות לאנשים מסוימים. במקרים כאלה יש להקשיב לרופא, מכיוון ששימוש לא אחראי בתרופה יכול להוביל אפילו למקרי מוות. המקרים השונים בהם חל איסור שימוש בויאגרה הם:

  • לחץ דם לא יציב ובלתי נשלט בשילוב כזה עם ויאגרה תיתכן ירידה בלחץ דם לדרגה נמוכה מאד שיוביל לאיבוד הכרה ואף למוות.
  • מחלות לב – מחלות אלה שגורמות לירידה בלחץ הדם ולחוסר איזון בדם עלולות לסבך את המטופל בלחץ דם נמוך בשילוב עם הויאגרה ולגרום לאובדן הכרה ואפילו מוות..
  • מחלות רקע כמו אירועים מוחיים..
  • מחלות עיניים כרוניות..
  • מחלות כבד כמו שחמת..
  • המטופלים בדיאליזה על רקע מחלת כליות..
  • המטופלים בתרופות להורדת לחץ דם על בסיס קבוע. ותרופות אנטיביוטיות ונגד פרכוסים..

ישנם עוד אנשים שאסורה עליהם התרופה ועל כן מומלץ להיוועץ עם רופא, להיבדק ולקבוע אם השימוש מותר או אסור או בהגבלים של כמות המינון המתאפשרת.

למי אסור לקחת ויאגרה

למרות האיסורים ובגלל הביקוש ההולך וגדל לתכשירים ומוצרים משפרי זקפה וטיפול באין אונות, חברות רבות ומדענים הצליחו לפתח מוצרים מתחרים בעלי השפעה פחות או יותר כמו הויאגרה. לאחרונה אף החלו לייצר תוספי תזונה מחומרים טבעיים בלבד מעולם הצומח אשר בעזרתם נעשה שימוש לטיפול בבעיות זקפה ואין אונות ועיקר גדולתן של תוספי תזונה אלו שהם ניתנות ללא צורך במרשם רפואי, הן מיועדות לכל אדם וללא קשר למצבו הרפואי ואינן עלולות ליצור תופעות לוואי כלל. זאת על מנת שאנשים שחל עליהם האיסור לשימוש בויאגרה מסיבות בריאותיות, יוכלו להנות ממוצרי טבעיים ותוספי התזונה שנטורל ויאגרה משווקת, המוצרים מתאימים לכולם, ומורשים לשימוש ושיווק על ידי משרד הבריאות וניתנים ללא מרשם רופא.

חברת נטורל ויאגרה מזמינה אתכם להיכנס לאתר החברה ולהנות ממבחר מוצרים טבעיים בעלי השפעה וטיפול אפקטיבי של בעיות מין מגוונות ולשיפור חיי המין בקניה בטוחה, אמינה ומשתלמת.

0
העגלה שלך

המותגים שלנו

קמגרה

ויטאליס 30 טבליות

סיאליס

סופר מן 30 טבליות – תחליף ויאגרה חזק במבצע הכרות

לויטרה

משלוחים עד הבית

זמן האספקה המשוער משתנה בהתאם לתנאי המשלוח

משלוח לנקודת איסוף

זמן האספקה המשוער הינו כ-3 ימי עסקים

משלוח מהיר לנקודות איסוף לכל רחבי הארץ – 30 ₪

שליח אישי עד הבית והעבודה

זמן האספקה המשוער כ-4 שעות באזור גוש דן

משלוח דיסקרטי מהיום להיום  – 50 ₪ 

משלוח בדואר רשום

זמן האספקה המשוער עד כ-14 ימי עסקים

משלוח בדואר רשום לכל רחבי הארץ – 20 ₪