לויטרה למכירה

במבצע !
5/5

סופר מן 30 טבליות – תחליף ויאגרה חזק במבצע הכרות!

449 ₪
510 ₪

לויטרה למכירה במגוון סוגים לשדרוג חיי המין

לויטרה – מדריך תרופת לויטרה

לויטרה שייכת לקבוצת התרופות המטפלות בבעיות הזיקפה.

לויטרה מיוצרת על ידי חברת “באייר” ומשווקת בארץ גלולת הלויטרה מתחרה בהצלחה רבה מול המתחרים שלה כגון: ויאגרה, סיאליס, כניסתה לשוק גרמה להוזלת התרופות המתחרות לאחר שהוכח כי התרופה גורמת לזקפה תוך 16 דקות מרגע נטילתה, והשפעת הגלולה נשמרת למשך 6-12 שעות, כאשר הזקפה נגרמת בזמן גירוי מיני וברב המקרים מצליחים נוטלי הגלולה להסתפק מזקפה עד תום יחסי המין. גלולת לויטרה משווקת בשלושה מינונים 5 מ”ג, 10 מ”ג ו- 20 מ” כאשר הגלולה מכילה מרכיב פעיל בשם ורדנפיל הגורם לזרימת דם מוגברת לפין.

כמו שאר התרופות הלויטרה מריבה את כלי הדם, גורמת לדם לזרום לאיבר המין וכך נגרמת זיקפה קשה למשך זמן רב, אך מהסיבה הזו עלולה התרופה להזיק לגברים הסובלים ממחלות רקע כגון חולי לב, סוכרת, לחץ דם ועוד.

השימוש בלויטרה על ידי בעלי סיכון אלה אסורה אלא אם נבדקו על ידי רופא. הרופא יתחשב במחלות הרקע, ובמצבו הבריאותי של המטופל ויקבע את אופן השימוש והמינון המתאים.

האם יש צורך במרשם רופא עבור לויטרה?

לויטרה למכירה ניתן ליטול אך רק באישור הרופא, משום שפעילותה עלולה להיות מסוכנת.

אבל שימוש נכון בתרופה מביא להשגת זיקפה, ושיפור ניכר בתפקוד המיני. השפעתה של הלויטרה מהירה יותר מהתרופות האחרות הגורמות לזקפה והוכח כי תופעות הלוואי העלולות להיגרם כתוצאה מן השימוש בה הן מינימליות. מסתבר, כי בשנים האחרונות, משגשג שוק התרופות הגורמות לזקפה. אך ישנם זייפנים רבים המפיצים תרופות ה”גורמות” לזקפה, ושעלולות לגרום לתופעות לוואי קשות והרעלה עד כדי מקרים קיצוניים של מוות.

חברת “באייר” יצרנית הלויטרה הרשמית פיתחה בשנים האחרונות מוצרים נלווים לגלולת המקור בהם סוכריות מציצות ונמסות אשר השפעתן עובדת באותו האופן.

הפיתוח נעשה לשם התגברות החסם של הבושה בבליעת הגלולות ולהנות מהשפעתם מבלי לתת לצד השני להרגיש שנעזרתם בתכשיר כלשהו.

לויטרה

לויטרה – האם יש תופעות לוואי?

תופעות הלוואי הנפוצות שעלולות בשימוש להופיע כתוצאה מן השימוש בתרופה הינן: כאבי ראש, הסמקה, נזלת, גודש באף, סחרחורות, הפרעות בעיכול, הפרעות שינה, השפעות על הראיה או גרוי בעיניים, ירידה או אבדן שמיעה, דופק מהיר, נפיחות בעור או בשפתיים או בגרון, ישנוניות, קוצר נשימה, כאבי בטן הקאות שלשול, יובש בפה, פרחה או גירוי, רגישות לאור השמש, כאבי גב ושרירים, זקפה מתמשכת.

במקרים הנדירים הללו יש לפנות לרופא באופן מידי.

הפתרון הטבעי – לויטרה למכירה של נטורל ויאגרה

כיום ניתן גם ליהנות מחומרים ותכשירים טבעיים כמו תוספי התזונה המעולים של חברת נטורל ויאגרה. החברה משווקת מגוון מוצרים טבעיים ללא צורך במרשם רופא וללא תופעות לוואי.

ניתן להנות מתוספי תזונה אלו ולהשיג בצורה יעילה ואפקטיבית הנאה מלאה מזיקפה חזקה ואיתנה בקיום יחסי מין ומשיפור חיין המין.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן