סיאליס

במבצע !
5/5
ויטאליס 15 טבליות

ויטאליס 30 טבליות

449 ₪
510 ₪

מגוון רחב של תחליפי סיאליס מאושרים ע"י משרד הבריאות

סיאליס – מדריך תרופת סיאליס

סיאליס אחת משלושת התרופות המאושרות לשימוש ומשפרות את חיי המין לזוגות בכלל ולגברים בפרט היא הסיאליס. הסיאליס הינה תרופה לשיפור התפקוד המיני, אשר בדומה לויאגרה פועלת גם כן במנגנון של הרחבת כלי דם. החומר הפעיל בתרופה זו נקרא טאדאלאפיל, והוא משמש לטיפול באין אונות, לשיפור הזקפה ולהגברת ההנאה מיחסי המין. בניגוד לויאגרה, הסיאליס, שנקרא גם “הגלולה הצהובה” הוא כדור שניתן לקחת פעם ביום והוא משפיע למשך זמן ארוך יותר, ולכן מועדף על ידי גברים רבים. הסיאליס – נחשבת לגלולת הזקפה המתקדמת והמשופרת יותר. היא זכתה לכינוי – גלולת סוף השבוע מן הסיבה שנטילת גלולה אחת מאפשרת לנוטל התרופה ליהנות מזקפה בכל עת שנוצר גירוי מיני לאורך כל סוף השבוע. הסיאליס משפיע עד 36 שעות לאחר נטילתה.

לסיאליס יתרונות רבים. ראשית, ישנה אפשרות ליטול את התרופה על בסיס יומי במינון נמוך כחלק מטיפול רציף ולאו דווקא בסמוך לאקט המיני. שנית, התרופה בעלת השפעה ארוכה יותר ממתחריה. סיאליס פועל במנגנון דומה מאוד לויאגרה, שגם היא תרופה לשיפור התפקוד המיני, וגורם לשיפור הזקפה והתפקוד המיני על ידי הגברת זרימת הדם לפין. החומר הפעיל של הסיאליס מרחיב את כלי הדם וגורם בכך לגדישת מערכת המין בדם ולשיפור הזקפה. אמנם התרופה לא משפרת את החשק המיני אך בהחלט מגבירה את הזקפה, ולכן יש צורך לעבור עירור מיני מתאים על ידי מגע, ליטוף או כל גירוי אחר. במידה וקיים מחסום רגשי הגורם לפגיעה בזקפה, התרופה כאמור לא תעזור.

כמו כל תרופה אחרת גם הסיאליס היא רופת מרשם החייבת מרשם רופא וייעוץ לפני נטילתה. בגלל הפעולה המשפרת את זרימת הדם של סיאליס ובגלל הגדרות נוספות שלה, היא אסורה לנטילה עבור אנשים הסובלים מבעיות לב, אנשים שעברו אירוע מוחי, הסובלים מבעיות לחץ דם, חולי דיאליזה, אולקוס, סוכרת ועוד. גם לסיאליס תופעות לוואי כגון כאבי ראש, בחילה, קשיי עיכול, כאבי גב, כאבי שרירים, נזלת, הסמקה ועוד תופעות נדירות יחסית כמו תרופות דומות, סיאליס יכולה להיות מסוכנת לאנשים בעלי מחלות לב וסובלים ממצבים רפואיים מסוימים.
סיאליס למרות שהתרופה נחשבת למובילה בתרופות לטיפול בבעיות האין אונות וחוסר הזקפה ובגלל המגבלות שלה, חברות רבות כמו נטורל ויאגרה עמלו קשות על מנת להביא למציאת פתרון טבעי ובטוח של טיפול בבעיות אלו. כיום ניתן להשיג בחברת נטורל ויאגרה, תרופות המוגדרות כתוספי מזון ומאושרות לשימוש על ידי משרד הבריאות. התכשירים הללו מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד ועושים את העבודה ביעילות ואפקטיביות ללא תופעות לוואי וללא

צורך במרשם רופא. שימוש בתכשירים טבעיים יכולים להיות בהחלט חלופה הולמת לסיאליס ולהמשיך ולהנות מחיי מין משופרים ולזקפה מלאה וחזקה בעת קיום קיום יחסי מין.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן