החסרונות של סיאליס והפתרון הטבעי

גברים רבים הסובלים מבעיות איפוטנציה, חוסר זקפה, זקפה חלשה, שפיכה מוקדמת וירידה בחשק המיני, עושים שימוש רחב בנטילת תרופות לשיפור התפקוד המיני ולא תמיד משיגים את המטרה. תרופות לטיפול בבעיות אין אונות כמו הסיאליס, הינן תרופות כימיות המכילות רכיבים וחמרים פעילים אשר בכוחם להגביר את זרימת הדם בגוף ובכך להביא לזקפה חזקה בעת הגירוי והמגע המיני. הסיאליס הנחשבת לתרופה המתקדמת מבין שאר התרופות המוכרות ומכונה כ”תרופת סוף שבוע”. הינה אחת התרופות המטפלות בבעיות האין אונות. למרות זאת, התרופה לא מתאימה לכל אחד, ולעיתים עלולה לסכן את הנוטל אותה ולגרום לכם לתופעות לוואי לא רצוניות ועד סכנה ממשית לבריאותכם.

 

החסרונות של סיאליס ומוצרים דומים

כמו כל תרופה כימית אחרת לסיאליס חסרונות רבים ויש להיוועץ ברופא לפני נטילתה. להלן החסרונות של סיאליס:

  • הסיאליס תרופה לשיפור התפקוד המיני, וגורם לשיפור הזקפה והתפקוד המיני על ידי הגברת זרימת הדם לפין. החומר הפעיל של הסיאליס מרחיב את כלי הדם, וגורם בכך לגדישת מערכת המין בדם ולשיפור הזקפה. התרופה לא משפרת את החשק המיני אלא רק מגבירה את הזקפה. ויש צורך בגירוי ומגע מיני אחרת התרופה לא תעבוד.
  • בגלל הפעולה המשפרת את זרימת הדם של סיאליס ובגלל הגדרות נוספות שלה, היא אסורה לנטילה עבור אנשים מסוימים: חולי לב, מי שעבר שבץ, לחץ דם גבוה או נמוך, מטופלי דיאליזה, סובלים מכיבי כיבה ובעיות דימום, הסובלים מבעיות ראייה, נוטלי תרופות לטיפול במחלות כרוניות, חולי כבד ועוד.
  • נטילת התרופה עלולה לגרום לתופעות לוואי כמו: כאבי ראש, טשטוש ראיה והפרעה בתפקוד מערכת העיכול. בגלל ההשפעה ארוכת הטווח של הסיאליס, גם תופעות הלוואי נמשכות זמן רב יותר ומשפיעות יותר על המטופלים.
  • השימוש בתרופה מחייב ייעוץ ובדיקת רופא, וכן מרשם רפואי.
  • מאחר והתרופה ניתנת רק תחת מרשם רופא, הרי שזה מחייב את המטופל בחשיפת הבעיות שלו וחוסר דיסקרטיות.

 

הפתרון הטבעי

החסרונות של סיאליס כמו גם תרופות כימיות אחרות ומוכרות, הביאה גברים רבים לחפש מענה ופתרונות טבעיים שיתנו מענה אפקטיבי ויעיל תוך שמירה על דיסקרטיות, ללא צורך במרשם רופא וללא תופעות לוואי. אחד המוצרים המהפכניים אשר פותחו לאחרונה והוכחו כיעילים לטיפול בבעיות אין אונות וחוסר זקפה או זקפה חלשה הוא טבליות יגואר און.

תחליף סיאליס - יגואר און
תחליף סיאליס – יגואר און

מוצר טבעי זה מגיע בשתי אריזות של 10 ו-30 טבליות לטיפול ממושך ולבחירה שלכם. היגואר און מיועד לטיפול בבעיות והפרעות בזקפה ומאפשר לכם להנות מחיי מין משופרים באמצעות זקפה חזקה ויציבה, הארכת האיבר, גירוי מיני מוגבר, יחסי מין בתדירות גבוהה, ביצועים משופרים, העצמת ההנאה והסיפוק מיחסי המין תוך כדי סיפוק בת הזוג.   המוצר מאושר לשיווק ושימוש על ידי משרד הבריאות ומתאים לכל אדם ללא חשש ומגבלה כלשהי. אם גם אתם רוצים להנות מיתרונות המוצר ולהחזיר לעצמכם את השליטה על חיי המין ללא הגבלה, ללא תופעות לוואי ובדיסקרטיות מלאה? היכנסו לאתר ורכשו את המוצר המבטיח לכם שליטה מלאה על חיי המין ולטיפול אפקטיבי בבעיות האין אונות ולהנאה מושלמת ומשתלמת.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן