רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

רשימת תחליפי ויאגרה המובילים בישראל

בעקבות התפתחות המודעות לנושא המיני וחיי מין תקינים. ועם הביקוש הרב לתרופות ותחליפים המסייעים בבעיות של זקפה ואין אונות, החלו מדענים וחברות רבות בארץ ובעולם לחפש פתרונות יעילים ואפקטיביים כמו הויאגרה.

לרכישת “יגואר און” 30 טבליות מבית נטורל ויאגרה החל מ-449₪ לחצו כאן >>>

יגואר און המקורי!

כידוע, הויאגרה הינה תרופה שנכנסה לשוק העולמי החל משנת 1997.

התרופה נתנה מענה לבעיות האין אונות ושיפור הזקפה במהלך קיום יחסי מין. חשוב לדעת כי נטילת התרופה חייבת להיעשות כשעה לפני קיום יחסי המין. השפעתה פועלת עם היווצרות מגע פיזי ומשך השפעתה על הזקפה יכולה להיות בין 4 ל-12 שעות. כמובן שזה תלוי בהרבה פרמטרים שונים.

חשוב להדגיש כי התרופה ניתנת אך ורק במרשם רופא לאור הסכנות שיכולות לקרות עם נטילת התרופה.

לאור הביקוש הרב והמגבלות בשימוש בויאגרה, החלו חברות ומדענים למצוא תחליפי ויאגרה מסוגים שונים. הנגישות והחשיפה בכמות המידע הרב עם התפתחות האינטרנט והגישה לעולם גלובלי, נמצאו תחליפי ויאגרה המבוססים על חומרי גלם אחרים והרבה מהם טבעיים.

 

רשימה חלקית של תחליפי ויאגרה וההבדלים ביניהם:

סיאליס

  • נחשבת לגלולת הזקפה המתקדמת והמשופרת יותר. היא זכתה לכינוי- גלולת סוף השבוע מן הסיבה שנטילת גלולה אחת מאפשרת לנוטל התרופה ליהנות מזקפה בכל עת שנוצר גירוי מיני לאורך כל סוף השבוע. סיאליס תשפיע כ – 20 דקות לאחר נטילתה.
    הגלולה מכילה מינון גבוה יותר של חומר פעיל ועל כן השפעתה נמשכת לטווח ארוך יותר משל הויאגרה – בין 24-36 שעות בכל פעם שיגרם גירוי מיני. את הגלולה ניתן לבלוע כל יומיים. חסרונה היחיד של הסיאליס מתבטא בתופעות הלוואי של התרופה שנמשכות יותר זמן מאשר של הויאגרה כמו: כאבי ראש, כאבי גב, כאבי שרירים, הסמקה והפרעות בעיכול. גם תרופה זו ניתנת במרשם רופא. להלן מאמר על יתרונות וחסרונות של שימוש בסיאליס.

 

לויטרה

פועלת בדומה לויאגרה והסיאליס ומכילה חומרים פעילים. מטפלת באין אונות, אימפוטנציה ובעיות זקפה. ההבדל העיקרי שהמרכיב הפעיל שבגלולה ממקד את פעילותה הרפואית בהתרחבות כלי הדם באיבר המין וכך זורם הדם היישר לאיבר המין. כך מאפשרת התרופה לשימוש גם אצל גברים הסובלים ממחלות רקע אחרות וללא סיכון על השפעה על איברים אחרים בגוף. יתרון נוסף הוא בצורת השימוש. הלויטרה מגיעה גם בצורת סוכריות בטעמים ואין צורך להסתתר בעת בליעת כדור שהרי היא נראית כמו כל סוכרייה אחרת. הלויטרה יותר זולה מהאחרות. זמן השפעתה אחרי כרבע שעה מנטילתה וניתן לקחת אותה גם בזמן ארוחה. הלויטרה משפיע עד ל-12 שעות. יחד עם זאת גם לתרופה זו השפעות לוואי כמו ירידה בלחץ הדם . בכל מקרה גם השימוש בה מחייב ייעוץ ומרשם רופא. להלן מאמר על המדריך המלא ללויטרה.

 

קמגרה

מדובר בחומר טבעי הבא בצורת ג’ל המיועד לבליעה. הג’ל אינו נחשב לתרופה אלא לאביזר מין. הקמגרה מכיל חומרים פעילים הדומים לחומרים הפעילים שמכילות התרופות המטפלות בבעיות זקפה כגון ויאגרה, הסיאליס והלויטרה, ועל כן פעילותו דומה לפעילות התרופות המשפרות זקפה. זהו תחליף אידאלי למי שאינו יכול לבלוע תרופות. משפיע תוך רבע שעה ואין לו תופעות לוואי. ואינו מצריך מרשם רופא. להלן מאמר על איך עובדת תרופת הקמגרה.

 

וימבו וטייגר קינג

כמוסות תערובת צמחים הידועים כבעלי השפעה נוסחאות סיניות בעלות השפעה. מדובר במוצרים טבעיים ללא תופעות לוואי ואין צורך במרשם רופא. הוא משבח את איכות הזרע ומעלה את כמות הזרע, מאפשר לגבר לקיים יחסי מין בתדירות רבה יותר, מגביר את כח הגברא ואת החשק המיני, מגביר ומעצים את ההנאה המינית ומאפשר לגבר לקיים יחסי מין מספקים ולספק את בת הזוג.

 

פאוור קופי

נוסחה סינית של אבקה להכנת משקה קפה מוצר טבעי ומתאים לשני בני המין. שתיה משותפת תגביר את החשק המיני ואת הביצועים. מהווה תחליף טבעי לויאגרה וכמובן נמכר ללא מרשם רופא וללא תופעות לוואי.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן