שיפור חיי הסקס באמצעות לויטרה

כ-30% מהגברים בעולם סובלים מבעיות זקפה. חלקם יסבלו מכך במשך תקופה (למשל בגיל המעבר או בעקבות משבר אישי) וחלקם יסבלו מכך באופן די קבוע. אבל רגע, אל תאמרו נואש! קיים פתרון יעיל לתופעה שמסוגל להפחית כ-80% מבעיות הזקפה השונות. זמן לגלות כיצד להביא וליצור שיפור חיי הסקס באמצעות לויטרה:

לויטרה מהי? ומה היא עושה?

לויטרה היא קבוצת התרופות שנועדה לסייע לגברים שסובלים מאימפונטציה, אין אונות, זקפה רכה או לטווח זמנים קצר, המלווה לעתים גם בבעיות נלוות של שפיכה מוקדמת או עיכוב בשפיכה. זהו מותג מבית חברת “באייר” המשווק בארץ כגלולה פופולרית לצד אחיותיה הבולטות לתחום – ויאגרה וסיאליס.

בשל הפיתוח הייחודי בחברה שהוכיח כי הגלולה מעוררת את הזקפה באופן מלא ותקין תוך 16 דקות מרגע נטילת התרופה עם השפעה הנשמרת למשך 6-12 שעות, הוזל שוק התרופות המטפלות בבעיות בתחום המיני. הזקפה עצמה לא מתעוררת באופן עצמאי והיא תיווצר רק בעת המגע המיני – מה שמאפשר לנוטלי הלויטרה לקחת את התרופה וליהנות מטווח השפעה גדול, גם אם המפגש המיני יתרחש שעה, שעתיים ושלוש לאחר מכן. התרופה מגיעה בשלושה מינונים אפשריים (על פי הצורך וקביעת הרופא): 5 מ”ג, 10 מ”ג ו-20 מ”ג והחומר הפעיל בה קרוי ורדנפיל – המייצר זרימת דם מוגברת לאיבר המין.

ממה נגרמת בעיה בזקפה וכיצד לויטרה תסייע – שיפור חיי הסקס באמצעות לויטרה

בעת הזקפה מוזרמת כמות דם גבוהה אל הפין, הגורמת לו להזדקף. זרימת דם זו מלווה את כל משך המשגל מרגע הגירוי ועד השפיכה ותחזור למצבה הקודם מיד לאחר מכן. כדי שכמות גדולה של דם תוכל להיות מוזרמת, נדרש הגוף לייצר הרחבה של העורקים וכלי הדם באיבר המין והיא מתחילה עוד לפני החדירה כהכנה.

לכן מבחינה אנטומית, כל גבר הסובל מבעיית זקפה למעשה מתברר כמי שקיימת אצלו חסימה או בעיה באותה זרימת דם: לפעמים זרימת הדם קטנה והזקפה איננה מספקת (זקפה רכה), לפעמים זרימת הדם איננה מתקבלת כמעט כלל (מצב של אין אונות) ולפעמים היא תיפסק מוקדם מן הצפוי ותביא לסיום העניינים למרבה הצער, גם ללא שפיכה או הגעה לאורגזמה כלל בחלק מהמקרים.

לויטרה מסוגלת לסייע בצורה טובה לכל אלה, על ידי יצירת הרחבה של כלי הדם והעורקים כך שזרימת הדם תוכל להתבצע באופן תקין ולהעניק את הזקפה הנדרשת. אלטרנטיבה נוספת לגלולת הלויטרה (גם היא בפיתוח אישי של חברת “באייר”) היא סוכריות מציצה מסיסות שמקלות על אופן נטילת התרופה ובעיקר מונעות את המבוכה הרבה בקרב הסובלים, שנאלצים להיחשף בעת נטילה של כדור במרשם רופא.

לויטרה במרשם רופא: האם היא באמת משפרת את איכות החיים?

לויטרה ככל תרופה אחרת שמטפלת בתחומי המין והמיניות, ניתנת לשימוש במרשם רופא בלבד. בנוסף, היא כוללת תופעות לוואי נפוצות כמו: נזלת וגודש באף, סחרחורות, כאבי ראש, הפרעות שינה, הפרעות עיכול, טשטוש ראייה או גירוי בעיניים, ירידה באיכות השמיעה, נפיחות בעור או בגרון או בשפתיים, קוצר נשימה, בחילה, שלשול או כאב בטן, פריחה, כאבים בגב או בשרירים וזקפה מתמשכת מעבר לזמן המשוער. בעקבות תופעות הלוואי הרבות, רק רופא מתאים (אורולוג בדרך כלל) יוכל לקבוע על פי נסיבותיו האישיות והרפואיות של המטופל האם ראוי שישתמש בתרופה ובכפוף לסדרת בדיקות המאבחנות את מצבו ותפקודו.

מכיוון שגם ויאגרה וסיאליס לא חפות מתופעות לוואי ולמעשה חולקות את רוב התופעות הקיימות בלויטרה, השימוש בתרופות אלה עשוי להקשות יותר מלהניב תועלת ורבים מעדיפים להימנע מהן. לכך צריך להוסיף את קבוצת המטופלים הסובלת מבעיות רפואיות שמונעות מהם מראש לקחת תרופות לשיפור יחסי המין וכך נוצרת קבוצה גדולה של גברים שלא מקבלת מענה מתאים לבעיה.

לכן התשובה והפיתרון הם לויטרה טבעית – 100% רכיבים טבעיים באישור משרד הבריאות וללא צורך במרשם רופא. הלויטרה הטבעית משיגה אפקט זהה לחלוטין לזו שבמרשם רופא אך פותרת “על הדרך” את המטופלים מכל תופעות הלוואי, כמו גם מהצורך לגשת שוב ושוב לרופא מומחה. רכיבי הלויטרה ברובם הם צמחי מרפא שמשמשים כיום למגוון צרכים רפואיים, אך בשל היותם צמחים, הם נחשבים בהגדרתם כתוספי תזונה. כך ניתן להשיג לא רק שיפור מהותי בביצועים והסיפוק, אלא גם לשמור על אורח חיים בריא בהרבה. לכן אין בעיה ליצור שיפור חיי הסקס באמצעות לויטרה שהינה מחומרים טבעיים.

לויטרה טבעית: אלה הבעיות שבהן היא מטפלת

אימפוטנציה – הרופאים מעדיפים לקרוא לה “הפרעת זקפה” או “כשל זקפתי”, אבל זה לא ממש משנה כמה ינסו להחליף לה את השם כדי לייפות את המציאות. אימפוטנציה היא חוסר היכולת המוחלטת להשיג זקפה, או לכל הפחות להשיג אחת כזו שאפשר לקיים איתה יחסי מין. לאימפוטנציה קיימות רמות שונות כאשר אצל חלק מהסובלים התופעה חלקית ואצל חלקם היא מלאה.

חלק מהם יצליחו לבצע חדירה ולהגיע לאורגזמה וחלקם לא. חלק סובלים באופן זמני וחלק באופן קבוע. לפעמים גם לסירוגין. נהוג לדבר על כך שהתופעה מתחילה להופיע סביב גיל 60 ואצל 50% (!) מהגברים, אבל למען האמת היא מתחילה בדרך כלל מוקדם יותר וגם צעירים בני 20-30 מדווחים על בעיה בנושא. לויטרה טבעית ללא מרשם תוכל להשיב את הזקפה לחיים ולגרום לה להפוך לנוקשה וחזקה במידה הרצויה, כדי שיהיה ניתן ליהנות מיחסי המין באופן מספק, ולא רק להגדיל את הסיכויים שזה באמת יקרה.

זקפה חלשה/ רכה – הפרעה בתפקוד המיני שבה הפין לא מתקשה מספיק כדי לבצע חדירה, גם אם הוא חווה גירוי מיני בצורה תקינה. מעבר לבעיה הפיזית, מדובר בתחושה קשה ומתסכלת מאוד, מאכזבת, שעשויה להשפיע רבות על הביטחון העצמי. לויטרה טבעית מסוגלת לייצר זרימת דם תקינה לאיבר המין כך שהוא יתעורר לכדי זקפה מלאה ומוצקה, לאורך כל הגירוי המיני.

שפיכה מוקדמת וחרדת ביצוע – לפעמים כתוצאה מבעיות בזקפה מתעוררות תופעות נוספות הקשורות לטראומות או חוויות שליליות בנוגע ליחסי מין שהתקיימו בעבר. כאשר הגבר לא מצליח להשיג זקפה תקינה ותחושת התסכול גוברת והדימוי העצמי מתערער, נולדות תופעות נוספות שילוו את המפגשים המיניים הבאים. שפיכה מוקדמת וחרדת ביצוע הן בחלק גדול מהמקרים בעיות שמקורן הוא מנטלי ולא פיזי. גם באלה מטפלת הלויטרה: כאשר תושג זקפה תקינה והמשגל יתבצע באופן מהנה ומספק, ייתכן שבעיות אלה יפסיקו להופיע ואפילו עם הזמן ייפתרו לחלוטין ותגיעו להצלחה בתחום שיפור חיי הסקס באמצעות לויטרה.

שיפור חיי הסקס באמצעות לויטרה מבית נטורל ויאגרה

חברת נטורל ויאגרה תשמח לצייד אתכם בתחליף לויטרה טבעי ואיכותי שיחזיר את חיי המין שלכם למסלול הנכון! השימוש לפני המגע המיני או כטיפול קבוע משפר משמעותית את הביצועים בחיי המיטות ומסוגל להפוך את כל השגרה המינית שלכם לפעילה ומהנה יותר, ללא דאגות וחששות שליוו אותה עד היום. וכשהאון הגברי משתפר, חוזרים גם תחושת הביטחון העצמי ומצב הרוח הטוב כך שגם הזוגיות עצמה תוכל לשגשג ולפרוח.

השימוש בתרופה הוא בבליעת כדור אחת ליום (או כחצי שעה לפני) ותוכלו להתנסות במוצר למשך תקופה כדי לראות את השיפור וההתקדמות.  באופן כללי, שיפור חיי הסקס באמצעות לויטרה יעלה ככל ש”תעזרו” לתוסף להשפיע על גופכם – תאכלו טוב, תישנו טוב ותישארו אופטימיים, התוצאות לא יאחרו לבוא. נטורל ויאגרה מציעה רכישה דיסקרטית ומאובטחת דרך האתר, עם משלוח מהיר ושירות לקוחות טלפוני.

לויטרה נחשבת לתרופת “פלא” לטיפול בבעיות בתפקוד המיני שתוביל אתכם לאיכות חיים מלאה ומספקת ותאפשר לכם להשיג שליטה מחדש על גופכם, לחדש את היחסים עם בת הזוג ולשפר את התחושה וההרגשה האישית שלכם בסקס ובכלל. פנו אלינו כדי שנוכל לספק לכם את התחליף הטבעי הטוב ביותר ובעל תקנים כנדרש, ללא צורך במרשם רופא וללא שום תופעות לוואי.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן