רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

מה זה תחליפי ויאגרה

רבים שואלים מה זה תחליפי ויאגרה? הויאגרה הינה גלולת הזקפה הראשונה המפורסמת ביותר אשר פרצה לשוק התרופות לפני 20 שנה. הויאגרה היא גלולת הזקפה המוכרת והנפוצה ביותר בשוק התרופות. היא משמשת לטיפול באין אונות ובבעיות זקפה וידועה כאחת התרופות שחוללה פלאים לגברים רבים ש”זכו” בזכותה לאיכות חיים.

לרכישת ויאגרה “יגואר און” 30 טבליות של נטורל ויאגלוגרה החל מ-449₪ לחצו כאן >>>

 

יגואר און המקורי!

בשנת 1996 נרשמה הויאגרה כ”פטנט” על ידי חברת “פייזר” – יצרנית התרופות הגדולה, ובשנת 1998 קיבלה את האישור הרשמי של ה – FDA. מיליוני גברים בעולם יכולים להעיד כי הויאגרה “הצילה” את חייהם,  ואת שמחת החיים ובזכותה   זכו שוב לקיים יחסי מין מלאים ולהגיע לסיפוק בזכות הזקפה.

הויאגרה מכילה חומר פעיל שתפקידו לעכב אנזים ומצד שני להגביר הפרשת NO הגורם להרחבת כלי דם. התרופה משפיעה רק בעת מגע מיני ומזרימה זרימה מוגברת של דם לפין.

ההצטברות של הדם בפין תגרום לזיקפה קשה ויציבה ותישאר כזו עד שהגבר יגיע לסיפוק מלא ולאחר פליטת הזרע, ישתחרר הדם והזקפה תרד.

 

מה זה ויאגרה?

הויאגרה מתחילה לפעול בגופנו לאחר 30-60 דקות ומחזיקה מעמד כ-4 שעות.

אבל הזקפה תגיע רק בעת מגע מיני. ויאגרה גורמת לזיקפה אשר תסייע לגבר לשפר ולשדרג את התפקוד המיני. את הויאגרה יש ליטול על בטן ריקה. צריכת מזון או אלכוהול תפגום ביעילות התרופה מאחר והתרופה תיספג בדם באיטיות. כמו כן, עדיף לא לאכול מזונות עתירי שומן באותו יום.

 

מה זה תחליפי ויאגרה וההבדלים לעומת ויאגרה כימית

לאור הביקוש הרב החלו בשנים האחרונות מדנים רבים ואף חברות לייצור תרופות לחפש ולמצוא תחליפים בעלי השפעה טובה לבעיות האין אונות והזקפה. ואכן לשוק נכנסו תחליפים רבים כמוצרי עזר ופתרון לבעיית הזקפה והאין אונות. חלקם גם הם תרופות לכל דבר וחלקם מבוססי חומרים טבעיים וצמחים בעלי סגולות לטיפול בזקפה וחיי מין עשירים.

 

המוצרים התחליפים לויאגרה מעולם התרופות הינם:

  1. הסיאליס
  2. הלויטרה

אלה תרופות כמו הויאגרה ניתנות על מרשם רופא בגלל תופעות הלוואי שעלולות להופיע בעיקר אצל אנשים הסובלים ממחלות רקע שונות כמו לחץ דם, לב וכו’.

ההבדלים ביניהם בעיקר נובעים מכמות החומר הפעיל בכל תרופה וכתוצאה מכך גם ההשפעה והתגובה הראשונית משתנה ביניהם. בנוסף עמידות התרופות הללו יותר ארוכות.

בתחליף הויאגרה מסוג לויטרה, החלו גם לייצר ולשווק סוכריות בטעמים למציצה, כך שניתן ליטול את התרופה מבלי שאחרים ירגישו שמדובר בתרופה לזקפה ואין אונות.

תחליפים נוספים שקיימים בשוק, הינם תכשירים וגלולות המבוססות חומרים טבעיים בלבד וניתנים ללא מרשם רופא. ויותר מכך אין להם תופעות לוואי וההשפעה לא נופלת מהשפעת הויאגרה ואף יותר מכך. תחליפי הויאגרה על בסיס חומרים טבעיים הינם: תכשיר יגואר און,  אקסטרה סייז, קמגרה, טייגר קינג, וימבו ועוד רבים אחרים. חשוב לבדוק כל תכשיר ולקרוא בעלון המידע למשתמש ובכך לשמור על עצמכם ולהנות מחיי מין שלווים וזקפה מושלמת.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן