טיפול בבעיות זקפה בעזרת ויאגרה

טיפול בבעיות זקפה בעזרת ויאגרה

לאורך השנים מאז השקת התרופה ב-1998 נערכו מחקרים רבים אודות יעילותה ושימושיה, גם על ידי מוסדות מחקר עצמאיים ואקדמיים וכמובן שעל ידי חברת פייזר יצרנית התרופה. הרעיון ביסודו היה לשם בדיקת אפקטיביות לטיפול בבעיות זקפה בעזרת ויאגרה. ויאגרה הינה תרופה יעילה מאוד שסיפקה לגברים רבים בכל העולם פתרון בטוח ויעיל לשיפור מהותי בחיי המין שלהם. כל גבר הסובל מבעיות כלשהן בהגעה לזקפה או אין אונות חייב להיוועץ ברופא ולקבל ייעוץ מקצועי מתאים וכמובן לרכוש ויאגרה רק מגורמים מוסמכים ומקצועיים על מנת לקבל את מלוא היתרונות במינימום סיכונים.

ההסבר המדעי על טיפול בבעיות זקפה בעזרת ויאגרה הוא כי  דרך פעולתה של הויאגרה הוא שהתרופה כוללת חומר פעיל בשם סילדנאפיל  המעכב את פעולתו של אנזים בדם הקשור לעידוד היחלשותו של חומר אחר המווסת את זרימת הדם אל איבר המין. ויאגרה והחומר הפעיל בה סילדנאפיל מהווים למעשה מעכב תחרותי של האנזים ובכך, עקב תהליך ביולוגי מורכב, זרימת הדם נותרת גבוהה וניתן להגיע לזקפה ולהשאירה חזקה במשך זמן רב. החומר הפעיל של ויאגרה מפורק על ידי הכבד והכליות ומסולק מהגוף באמצעותם לאחר כמה שעות. באופן כללי עדיף לא לצרוך ויאגרה לצד ארוחה שומנית מאוד המפחיתה מיעילות הספיגה ופוגעת בריכוז החומר הפעיל בדם.

ויאגרה ללא מרשם

על מנת שנוכל לתת מענה לטיפול בבעיות זקפה בעזרת ויאגרה, חשוב לדעת כי, ויאגרה מתחילה להשפיע בתוך כ-30 דקות והשפעת התרופה מחזיקה מעמד כ-4 שעות. יש לציין ולהפנים כי ויאגרה פועלת רק כאשר הגבר בא במגע פיזי ואז מתחילה התעוררות מינית שתוביל לזקפה מלאה.

ויאגרה הינה תרופה שעובדת ומספקת פתרון יעיל עבור רוב הגברים הסובלים מבעיות להגיע לזקפה ובעיות אין אונות שונות, ושהוכחו זה מספר שנים רב. לטיפול בבעיות זקפה בעזרת ויאגרה חשוב לדעת כי לא כל אחד יכול לקחתה ואם יש רקע של מחלות ובעיות לבביות, סוכר ולחץ דם, יש להיוועץ עם רופא בטרם תיקחו את התרופה. בעיות אחרות ועקיפות המשפיעות על בעיות זקפה כמו בעיות רגשיות, פסיכולוגיות, חשק מיני או בעיות זוגיות, אין לתרופה השפעה ואינה יכולה להועיל. כמו כן יש לקח בחשבון גם נושא של תופעות לוואי  שעלולות להופיע עם נטילת הויאגרה ועל כן יש להיוועץ עם רופא שהרי המדובר בתרופה לכל דבר וענין.

אולי יעניין אותך: ויאגרה ללא מרשם

0
העגלה שלך