רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

מוצרים לטיפול חרדת ביצוע

כל הגברים בכל בגילאים ללא יוצא מן הכלל יעידו כי חרדת ביצוע הינה תופעה מלחיצה שהם אינם רוצים להיתקל בה.

לאלו מאיתנו שכן נחשפו לתופעה, אנו רוצים להציע את הפתרונות המומלצים ביותר בשוק חיי המין – ובכלל להסביר על התופעה באופן כללי.

לרכישת “סופר מן” 10 טבליות מבית נטורל ויאגרה החל מ-249₪ לחצו כאן >>>

סופר מן 10 טבליות - תחליף ויאגרה חזק!

 

מהי חרדת ביצוע ומה הגורמים השונים לתופעה?

חרדת ביצוע כשמה כן היא, מאפיינת גברים בכל הגילאים שמגיעים “לרגע האמת” ומשום מה נתקלים בבעיה כלשהי. הבעיה יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון היבטים, החל מבעיית האימפוטנציה, שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת וכמובן חוסר חשק מיני.

חרדת הביצוע יכולה לנבוע ממגוון רחבים של סיבות – חלקן מתאימות לטווח גילאים מסוים ואילו חלק מהסיבות מתאימות ורלוונטיות לכל חתך הגילאים.

להלן רשימת הסיבות השונות:

הסיבה הראשונה והמוכרת ביותר לחרדת ביצוע במיטה היא חוסר ניסיון בתחום

התופעה מתאימה יותר עבור בני נוער וגברים צעירים שנמצאים בראשית חייהם המיניים, וסביר שהם נמצאים במצב שהם אינם מכירים את פני השטח בצורה הטובה ביותר.

מסיבות שונות שנובעות מחוסר ביטחון, חוסר התמצאות וכדומה, עשויים אותם נערים וגברים צעירים להיקלע לסיטואציית חרדת הביצוע. כאשר גבר צעיר נקלע לסיטואציה שכזו בעקבות הסיבה הנ”ל, סביר שהתופעה תימשך לפרק זמן ארוך עד שיבוצע טיפול נכון וראוי בתופעה.

סוג הטיפול המומלץ ביותר במקרה שכזה הוא על בסיס ייעוץ פסיכולוגי – על כך נרחיב בהמשך.

 

סיבה נוספת ומוכרת היא תפישה עצמית נמוכה או ירודה

כאשר גבר אינו מאמין שהוא נראה טוב או שאינו יכול לספק את בת זוגתו – המחשבות הללו עשויות להשפיע על הביצועים במיטה, ולהגיע לרמה קיצונית של חרדת ביצוע.

כמובן שבאותה נשימה ניתן להתייחס גם לגברים שסבלו מתופעות שונות בעבר- החל מבגידות במערכות יחסים קודמות, פידבק נמוך מבת הזוג ועוד מגוון מצבים שעשויים להשפיע על מצבו הרגשי של הגבר, מה שמוביל ישירות למקרים של חרדת ביצוע.

במקרה מהסוג הזה, נדרש טיפול או ייעוץ פסיכולוגי ומקצועי.

על מנת לזרז ולייעל את תהליך ההחלמה, נטורל ויאגרה מציעה מגוון רחב של טיפולים – בהתאם לסוג הבעיה שמופיעה (אצל גברים מסוימים מופיעה התופעה בדמות אימפוטנציה ואילו אצל גברים אחרים ניתן לשים לב לתופעת שפיכה מהירה או שפיכה המוקדמת).

את כלל סוגי הטיפולים שעליהם נרחיב בהמשך, תוכלו למצוא באתר הבית של חברת נטורל ויאגרה.

 

סיבה נוספת נובעת ממצב בריאותי ירוד

כמו כל מחלה או תופעה רפואית אחרת, גם במקרה של חרדת ביצוע, ניתן להשליך זאת על סיבות בריאותיות של הגבר.

במידה והגבר סובל מבעיית השמנת יתר לצורך העניין, ישנה סבירות כלשהי שהמצב הגופני הירוד ישפיע באופן ישיר על מצבו הבריאותי ויביא לאימפוטנציה בדרך כלל (אימפוטנציה נגרמת בדרך כלל כאשר כלי הדם אינם מצליחים להעביר את כמות הדם הדרושה לצורך יצירת הזיקפה).

באותה נשימה, גברים שאורך חייהם אינו בריא ואינו תקין מבחינה גופנית- בין אם מדובר בגברים שמכורים לסמים או שמכורים לאלכוהול וסיגריות – ישנם מחקרים שמעידים על בעיות ישירות בחיי המין, שעשויים להביא באופן ישיר לחרדת ביצוע במיטה.

אם כן, חשוב להבין שחרדת ביצוע הינה תופעה שרווחת וקיימת בכלל טווחי הגילאים של הגברים- החל מגברים בגילאים צעירים ועד גברים בגילאים מבוגרים יותר. הסיבה שמביאה להתפתחות התופעה עשויה להשתנות בהתאם לגיל כפי שציינו קודם לכן – היעדר וחוסר ניסיון בעיקר בחתכי הגילאים הצעירים יותר, או הרגלי חיים בעיתיים בטווח הגילאים המאוחר יותר.

בכל אופן, חברת נטורל ויאגרה מציעה מגוון רחב של טיפולים שונים לטיפול בתופעת חרדת הביצוע. לפני שנסקור את כלל סוגי הטיפולים השונים שאנו מציעים לכם, חשוב לציין שלכל סוג טיפול יש את התופעה המתאימה ביותר עבורו, כלומר: בהנחה וגבר סובל מאימפוטנציה והדבר יוצר חרדת ביצוע, ישנה תרופה שמיועדת לטיפול בנושא, ואילו גברים שסובלים משפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת והדבר יוצר אצלם חרדת ביצוע – גם כאן ישנו סוג טיפול אחר לגמרי.

 

סוגי הטיפולים השונים לחרדת הביצוע

ובכן כפי שנגענו ואמרנו, ישנן סיבות רבות ומגוונות שעשויות להביא את הגבר לתופעת חרדת הביצוע. לכן סיבה באשר היא ישנו סוג טיפול שמומלץ ונמצא כמתאים ביותר עבור התופעה.

שיטת הטיפול המוכרת ביותר בתחום חיי המין ובפרט בתחום חרדת הביצוע היא ויאגרה. הויאגרה מיועדת לגברים הסובלים מבעיית האימפוטנציה (או בעברית אין אונות).

על מנת שהגבר יגיע לזיקפה מלאה ובריאה, המוח צריך לשלוח אותות חשמליים לאזור איבר המין לאחר שהגבר זיהה אובייקט שעורר אצלו הורמונים. מטרת האותות החשמליים היא להגדיל את כלי הדם שנמצאים באזור איבר המין, ובכך ניתן להעביר כמויות גדולות יותר של דם לאיבר המין.

בהנחה וכל התהליך תקין, תתרחש זיקפה בצורה מלאה וטובה.

תופעת האימפוטנציה נובעת מפגם או בעיה כלשהי בכל אחד מהשלבים שציינו לאורך התהליך, ודיי פשוט להבין מדוע גברים שסובלים מתופעה זו מגיעים למצב של חרדת ביצוע. הויאגרה מסייעת לגוף הגבר לגבור על הקושי המובנה, ומרחיבה את כלי הדם ברמה גבוהה יותר. כאשר תהליך זה מושלם, כמות גדולה יותר של דם עוברת בכלי הדם ונוצרת זיקפה מלאה. כאשר הגבר מבין ורואה שהוא יכול להגיע שוב פעם לזיקפה מלאה וטובה- חרדת הביצוע נעלמת.

 

שיטות טיפול נוספות לטיפול – כל המידע

שיטת טיפול נוספת היא טיפול או ייעוץ פסיכולוגי.

במקרים שונים כמו גברים צעירים שסובלים מהתופעה בעקבות חוסר הכרת השטח או חוסר ניסיון, ייעוץ או ליווי פסיכולוגי הוכח שיעיל ביותר ומשפר את המצב בצורה מדהימה. הביטחון והידע הרב שרוכשים הצעירים במהלך הפגישות והייעוצים השונים, מאפשרים להם להכיר את השטח בצורה טובה יותר, מה שמקנה להם ביטחון באופן אוטומטי. כאשר לגבר הצעיר יש ביטחון- חרדת הביצוע נעלמת כלא הייתה!

שיטת טיפול נוסף ומוכרת מאוד נקראת קמגרה.

כפי שגברים עשויים להיתקל בתופעת האימפוטנציה וכתוצאה מכך להגיע למצבים של חרדות ביצוע במיטה כך גם גברים יכולים להגיע לחרדת הביצוע כתוצאה משפיכה מהירה או מוקדמת. כשאנו אומרים שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת, הכוונה היא לפרק זמן קצר מאוד עד שהגבר מגיע לשפיכה.

הבעייתיות במצב כזה היא שהצד השני ביחסי המין אינו מגיע לסיפוק מיני מלא, מה שעשוי להעיב על היחסים ובמקרים קיצוניים יותר להביא לפידבק בעייתי מצד בן הזוג.

במקרים שכאלה מומלץ להשתמש בג’ל הקמגרה- מדובר בג’ל ששותים אותו, ולאחר דקות ספורות נוצרת זיקפה איכותית ומלאה. כמו כן, הקמגרה מאפשרת “לדחות” את השפיכה של הגבר, ובכך נותנת ליצור יחסי מין בצורה תקינה וממושכת. כאשר הגבר מצליח לנהל מערכות יחסים ואקטים מיניים בצורה ממושכת וטובה, הביטחון העצמי חוזר חזרה – ובצורה ישירה גם חרדת הביצוע נעלמת.

חשוב להבין שחרדת הביצוע נובעת ברוב המקרים מחוסר ביטחון אצל הגבר: בין אם מדובר בחוסר ביטחון שנובע מבת הזוג (פידבק בעייתי, זלזול, בגידות בעבר), בין אם מדובר בתופעות מיניות שקורות אצל הגבר (אימפוטנציה, שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת) או אם מדובר בכלל בחוסר ניסיון.

לכלל הבעיות הללו ישנם טיפולים יעילים, שמבטיחים להחזיר לכם את חיי המין למצב התקין שהם צריכים להיות!

 

חרדת ביצוע

 

מהי חרדת ביצוע מינית אצל גברים וכיצד ניתן לטפל בבעיה?

הסיבה העיקרית והנפוצה לבעיות מיניות וכתוצאה מכך לעיתים הדבר מוביל לבעיות בזוגיות , הוא מצב של מתח וקושי להתרכז במין או בשל חרדת ביצוע מינית אצל גברים.

המתח בו אנו מצויים הוא האויב העיקרי של חיי המין שלנו .

כך לדוגמא הגורם העיקרי לבעיות האין אונות וחוסר זקפה הוא בעיית חרדת ביצוע או הפחד של הגבר מכישלון וחוסר סיפוק.

לרוב, אנשים אלו אינם יודעים כיצד להתמודד ולסלק את החרדות האלה מתוך חיי המין ומחדר המיטות. ולכן לא פחות חשוב לקבל סיוע חיצוני בעזרת טיפול פסיכותרפי על ידי מטפל  מומחה לדבר.

מן הסתם בשיטות מסוימות ניתן לטפל בחרדת ביצוע מינית אצל גברים גם באופן עצמאי על ידי סיגול אורח חיים שלו יותר ולעיתים אף להסתייע בתכשירים ותרופות שיכולות לפעול על גופנו באופן פיזיולוגי ויגרמו גם לנפש לסיפוק ואושר וביטול חרדת ביצוע מינית בעיקר אצל גברים. גברים חייבים ללמד את עצמם כיצד להפחית את המתח , כיצד יש להגביר את היכולת המינית תוך כדי מתן ריכוז בתחושות המיניות בעת הביצוע של יחסי המין.

 

חרדת ביצוע מיני אצל גברים – מתגברים על הקושי

הקושי לתפקד מינית עקב חרדת ביצוע מינית בקרב גברים מקשה עליהם לתפקד ופוגע באפשרות להתמסר להנאה ולחוויה המינית ומביא פעמים רבות לירידה בתשוקה, אובדן זקפה והיעדר הנאה מיחסי המין.

הסיבה לכך שחווית חרדת ביצוע מינית בקרב גברים מתבטאת גם באופן פיסי היא טבעית.

במצבי איום גופנו מתכונן באופן אוטומטי לתגובה של בריחה או מאבק המבוססת על השקעת משאבי האנרגיה בשרירים גדולים וחיוניים על חשבון השקעה באיברים חיוניים פחות כמערכת העיכול והמערכת המינית.

באופן אוטומטי, הגוף מסיט את זרימת הדם מאיברי המין לאיברים החיוניים וגורם לאובדן זקפה. אובדן הזקפה מעמיק את חווית הכישלון וחוסר היכולת וכך מגביר את חרדת הביצוע המינית.

 

התמודדות עם חרדת ביצוע מיני אצל גברים

חרדת ביצוע מופיעה בדרך כלל אצל מתבגרים וגברים צעירים, והיא אופיינית במיוחד לשלבים של תחילת הקשר. גברים רבים חשים כי הם צריכים להרשים את בת הזוג בביצועים מופלאים. תפיסה זו נובעת פעמים רבות מאמונות שגויות בנוגע לצורכיהן המיניים של נשים.

ההתמודדות עם חרדת ביצוע מינית תלויה בעוצמתה ובמידה בה היא משפיעה על התפקוד.

כאשר קיימת חרדה ניתן לשלב תרופות לחיזוק ויציבות איבר המין אשר יגבירו את זרימת הדם לאיבר המין, ואז תוך כדי משחקים מקדימים בין בני הזוג איבר המין יתקשה ואף יגדל משמעותית ויסייע בכך רבות להסיר את חרדת הביצוע המינית בקרב גברים ויגרום לבני הזוג לחוויית ביצוע כיפית ומספקת לשני הצדדים.

 

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן