ויאגרה ומוצרים מתחרים

ויאגרה ומוצרים הדומים לויאגרה

 ויאגרה (Viagra) היא תרופה השייכת למשפחת התרופות לשיפור וחיזוק הזקפה. הויאגרה מורכבת מחומר פעיל בשם (סילדנאפיל) והיא כמו גם התחליפים שלה והמוצרים המתחרים מיועדת לטיפול בבעיות אין-אונות של גברים המתקשים להגיע לזקפה.

ויאגרה הומצאה ע”י חברת פייזר כתרופה לטיפול בתעוקת חזה והתגלתה כיעילה ביותר לטיפול בגברים הסובלים מקושי להגיע ולשמור על הזקפה. מאז ועד היום התווספו לשוק עוד תרופות רבות אשר מיועדות לגברים המתקשים לשמור או להגיע לזקפה. חלק מהתרופות נמכרות עם מירשם רופא, ואחרים ללא מרשם. בין התרופות המומלצות  והמחשבות כמתחרות לויאגרה הן   הסיאליס, האספוטן, לויטרה ועוד.

ויאגרה ומוצרים מתחרים בישראל

בישראל אסור למכור ויאגרה ומוצרים מתחרים, סיאליס ולויטרה ללא מרשם רופא, המוצרים כולם ניתנים לבליעה דרך הפה. הפעולה של התרופות היא עיכוב פעולת האנזים אשר גורם להרחבת השריר החלק בכלי הדם ומאפשרת זרימת דם מוגברת לאיבר המין, לרוב לאחר גירוי מיני, וכתוצאה מכך לזקפה חזקה וממושכת. חשוב להדגיש כי בשנים האחרונות ולאור הצלחת הויאגרה והמוצרים המתחרים, החלו שרלטנים וזייפנים לייצר תרופות אלו כאשר לא תמיד עושות את עבודתן ואף יותר מכך עלולות להזיק לבריאות.

מיליוני גברים מסביב לעולם סובלים מבעיית אין אונות בדרגות שונות. על כן חשוב לדעת למי מותר ולמי אסור ליטול ויאגרה ומה התרופה עושה בדיוק? מעבר לקושי של קיום יחסי מין, תפקוד מיני לקוי מושפע גם ממצב רגשי, נפשי, זוגי, שגרה וחוזר תשוקה. ועשוי לפגוע בפעילות המינית. כמו כן גם הגיל יכול להשפיע וגם תועות אחרות כמו עישון יתר, צריכת אלכוהול, שומנים בדם ועוד.

עבר היה מקובל לחשוב כי בעת הפרעות זקפה לא ניתן לטפל והיו שכבר ויתרו על העניין. עם הופעת ויאגרה ומוצרים מתחרים כמו הסיאליס, הלויטרה ואחרים, עלתה המודעות לבעיה והחל ביקוש לתרופות אלו שרק הולך וגדל עם השנים. תרופות האין אונות מיועדות לגברים שחווים ירידה באיכות הזקפה או ביכולת לשמור על משך זקפה ממושך לקיום יחסי מין.

חשוב לציין, כי לא כל אחד יכול לקחת ויאגרה או כל מוצר מתחרה אחר ויש להיוועץ עם הרופא בטרם נוטלים את התרופה. התרופות בעלות השפעות לוואי שעלולות גם לסכן את המשתמש במידה והינו סובל מבעיות רפואיות אחרות.

0
העגלה שלך

המותגים שלנו

קמגרה

ויטאליס 30 טבליות

סיאליס

סופר מן 30 טבליות – תחליף ויאגרה חזק במבצע הכרות

לויטרה

משלוחים עד הבית

זמן האספקה המשוער משתנה בהתאם לתנאי המשלוח

משלוח לנקודת איסוף

זמן האספקה המשוער הינו כ-3 ימי עסקים

משלוח מהיר לנקודות איסוף לכל רחבי הארץ – 30 ₪

שליח אישי עד הבית והעבודה

זמן האספקה המשוער כ-4 שעות באזור גוש דן

משלוח דיסקרטי מהיום להיום  – 50 ₪ 

משלוח בדואר רשום

זמן האספקה המשוער עד כ-14 ימי עסקים

משלוח בדואר רשום לכל רחבי הארץ – 20 ₪