רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

ויאגרה ואלכוהול

ויאגרה ואלכוהול האם השילוב פוגע בתפקוד המיני?

 רבים שואלים את עצמם אם ויאגרה ואלכוהול הולכים יחדיו. השאלה עולה מהצורך הטבעי להעביר ערב סקסי ורומנטי על כוס יין טובה או משקה אלכוהולי אחר ולאחר מכן לבלוע את הויאגרה ולהנות מיחסי מין סוערים ומהנים.

חבר פרייזר העולמית שגילתה ופיתחה את הויאגרה כתרופה המשפרת את חיי המין פותרת בעיות אין אונות וגורמת לעוררות מינית וזקפה חזקה בזמן יחסי המין, לא פסלה את נטילת הויאגרה עם או אחרי אלכוהול. בעקרון מותר אבל חשוב לדעת, ויאגרה מורידה את קצב פירוק האלכוהול על ידי הכבד ועל כן צריך להיזהר בכמויות כי תשתכרו הרבה יותר מהר. מעבר לזה, אין ממש סיכון. יש לשים לב, יחד עם זאת, שאלכוהול מפריע לזקפה, כי הוא מרחיב כלי דם לא באזור הרצוי ומנתב את הדם לשם במקום לאיבר המין. היה מי שאמר כי אלכוהול מחזק את הרצון ומחליש את היכולת. אז טיפה אלכוהול יכולה לעזור להפחית עכבות, אולם יותר מידי ימנע את הזקפה או ידחה אותה לזמן יותר ארוך.

שילוב ויאגרה עם אלכוהול

להבדיל מאיסור מוחלט בצריכת סמים ממריצים עם ויאגרה, ובניגוד לחששות, מחקר חדש קובע כי לשילוב של התרופה עם לאלכוהול לא חייבת להיות השפעה על התפקוד בחדר המיטות. אפשר בהחלט לשתות כוס יין אחת. אמנם במחקר קצב הלב עלה במקצת לאחר שתיית היין, אך לאחר מכן ירד בחזרה למצב תקין. השימוש בוויאגרה הפחית את התנגדות כלי הדם ההיקפיים ולא נמצאה השפעה על תפקודי הלב או על קצב הלב. לא היה הבדל משמעותי בין השילוב של סילדנפיל ויין אדום לעומת יין אדום בלבד מבחינת כל המדדים שהוזכרו. אם לטענת החוקרים לא נמצאה אינטראקציה בעלת חשיבות קלינית בין ויאגרה ליין, הרי שאפשר להחזיר לערב הרומנטי ולמשחק המקדים גם כוס יין מפנקת.

לחצו כאן לקטלוג המלא של מוצרים טבעיים לאון הגברי>>>

על מנת למנוע ספקות ובמידה ואתם רוצים להבטיח לעצמכם השפעה ואפקטיביות של ויאגרה על עוצמת הזקפה בעת קיום יחסי המין, ניתן להשתמש בויאגרה טבעית המבוססת על חומרים טבעיים מעולם הצומח. הויאגרה הטבעית ניתנת ללקיחה בכל מצב עם אלכוהול ואוכל וללא תופעות לוואי. זו תרופה הנחשבת כתוסף מזון ומאושרת על ידי משרד הבריאות.

בחברת נטורל ויאגרה, משווקים את הויאגרה הטבעית כמוצר מוביל בעל השפעה ישירה על שיפור חיי המין והפקת תוצאות מרשימות של זקפה חזקה ומלאה בעת קיום יחסי המין. ניתן בהחלט להשתמש בויאגרה טבעית ולשלב כוס משקה אלכוהולי ליצירת אווירה מושלמת.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן