ויאגרה גנרית

ויאגרה גנרית לעומת ויאגרה טבעית

החומר השייך למשפחת מעכבי האנזים והגורם לשיפור זרימת הדם הוא הסילדנפיל. תרופה זו קיבלה את שמה הגנרי כ-ויאגרה עוד בסוף שנות ה-90. זו הגלולה הראשונה בהיסטוריה שפותחה לטיפול באין אונות וחוסר זקפה בקרב גברים. הויאגרה גנרית היא אחת התרופות לשיפור התפקוד המיני שפועלת על ידי מנגנון שמוביל להרחבת כלי הדם של הפין, שהשפעתו בסופו של דבר היא זרימת דם מוגברת המאפשרת את התעוררות הזקפה.  התרופה פועלת במנגנון שמגביר את הזרימה בכלי הדם, אשר גורם להרחבתם ו”פותח אותם”. כלומר, השימוש בויאגרה עוזר להגברת זרימת הדם לפין ובדרך זו מתגבר על המחסום הפיזיולוגי שגרם לאין אונות.  יש לציין שהתרופה לא מגבירה את החשק המיני אלא רק משפרת את הזקפה. ולכן, על מנת לפתח את הזקפה יש צורך בעירור מיני, כמו על ידי ליטוף או מראה מגרה, אשר באמצעותם הזקפה מתחילה והתרופה יכולה להשפיע.

ויאגרה לטיפול בבעיות זקפה

ויאגרה גנרית מתאימה כמעט לכל גבר שסובל מאין אונות או מהפרעות אחרות בהגעה לזקפה מלאה. כמו כן, התרופה יכולה לגרום לשיפור הזקפה ולהארכת משך הזקפה, ולכן נחשבת לפופולארית מאוד בקרב גברים רבים. למרות שקהל היעד העיקרי של הויאגרה גנרית הוא גברים מבוגרים, קיימים צעירים רבים המשתמשים בה, בעיקר מכיוון שסובלים משפיכה מוקדמת והשימוש בתרופה עוזר להם להאריך את משך קיום יחסי המין. נטילת התרופה נעשית כחצי שעה לפני קיום יחסי המין והשפעתה אורכת בין 4 ל-12 שעות. אם התרופה נלקחת לאחר ארוחה מלאה ושומנית או שתיית אלכוהול, יתכן ויהיה עיכוב בהשפעה של התרופה באופן מידי. יחד עם זאת וכפי שציינו, בכל מקרה תופעת הזקפה תתרחש רק בעת מגע והתעוררות מינית בין בני הזוג.

לחצו כאן לקטלוג המלא של מוצרים טבעיים לאון הגברי>>>

כיום ניתן להשיג ויאגרה גינרית באמצעות אתרי אינטרנט ובתי מרקחת אינטרנטיים כאשר חשוב לדעת כי בכל ויאגרה גנרית נמצא החומר הפעיל המרכיב את התרופה בשם סילדנפיל הגורם להרחבת כלי הדם בפין ובכך לזקפה. ישנם מוצרים רבים בשוק המכילים חומר זה ומשמשים כויאגרה גנרית כמו למשל הויאגרה הישראלית תרים. גברים המבקשים להשתמש בויאגרה גנרית בעלת שם כזה או אחר חשוב שיפעלו בהתאם להנחיות כמו בויאגרה המקורית על מנת להימנע מתופעות לוואי וסכנות מיותרות. ובכל מקרה להיוועץ ברופא מוסמך.

חברת נטורל ויאגרה, מאפשרת לכם ליהנות ממוצר ויאגרה טבעי המבוסס על חומרים טבעיים הצומח ולהנות מאפקטיביות והצלחה בזקפה מלאה וחיי מין מאושרים. השימוש בויאגרה הטבעית ללא החומר הפעיל מבטיח לכם שימוש יעיל ובטוח וללא תופעות לוואי.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן