רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

מוצרים לטיפול בהפרעות זיקפה

תפקוד מיני תקין וזקפה מלאה בעת קיום יחסי מין נחשבים כמשמעותיים בעיני גברים רבים לזוגיות מושלמת והנאה מיחסי מין עם בת זוגם.

לרכישת ויאגרה “יגואר און” 10 טבליות של נטורל ויאגרה החל מ-249₪ לחצו כאן >>>

יגואר און המקורי!

 

לאורך המודעות לנושא בשנים האחרונות הושקעו מאמצים רבים לחקר התפקוד המיני והפרעות זקפה בקרב גברים. תפקוד מיני תקין הוא תוצאה של פעולה מתוזמנת של מספר גורמים ומערכות בגוף.

מספיק שתהיה הפרעה באחת מהמערכות הללו על מנת לגרום להפרעה בתפקוד מיני ולחוסר זקפה.

ההפרעות בתפקוד המיני הם: הפרעות בזקפה הפרעות בחשק מיני, הפרעות באורגזמה ובשפיכה, הפרעות בזקפה ממושכת וכו’.

הפרעה בזקפה הינה תופעה נפוצה בתפקוד המיני.

ההפרעה פוגעת בגברים בכל הגילאים, אך שכיחה יותר בגברים שגילם מעל 50.

שכיחות התופעה הולכת וגדלה עם הגיל.

רבים נמנעים מלבקש עזרה מסיבות שונות ושמירה על הפרטיות.

אך כיום ניתן לטפל בבעיות זקפה תוך שמירה על הפרטיות והתוצאות מוכיחות הצלחה רבה.

 

מוצרים לטיפול בהפרעות זיקפה בדרך טבעית

הפרעה בזקפה, הינה מצב בו לגבר קיימת בעיה להגיע לזקפה מלאה במהלך קיום יחסי מין. הזקפה היא תוצאה של תהליכים נפשיים וגופניים, במהלכה מתרחשים שינויים ניכרים באיבר המין העובר ממצב רפיון לקשיחות מלאה. בעקבות גירוי מיני ובהשפעה עצבית, גוברת זרימת הדם בעורקים והפעלה של מספר מנגנונים היוצרים את הזקפה.

הפרעות בזיקפה והטיפול בהם בשיטות שונות.

בעבר טופו בעיות זקפה בעזרת טיפול נפשי, תרופות הורמונליות, ניתוחים, הזרקות, תכשירים שונים ועוד. עם התפתחות המדע וזיהוי הבעיה הרפואית, פותחו תרופות שהביאו לתוצאה המבוקשת.

תרופות כמו: ויאגרה, סיאליס ולויטרה, ניתנות כיום תחת מרשם רפואי. אלה פועלות באופן ישיר על איבר המין ובעת מגע וגירוי מיני משיגות את התוצאה המתבקשת.

עם זאת, כמו כל תרופות אחרות, ישנם תופעות לוואי המשפיעות על גברים רבים ולא לכולם מתאימות תרופות אלו. בעקרון יש להיוועץ עם רופא ולבדוק גם מחלות רקע שיכולות להשפיע ולגרום לתופעות לוואי מסוכנות בעת השימוש בתרופות להגברת האון הגברי והזקפה.

לאור המודעות והביקוש לשימוש בתכשירים המבוססים על חומרים טבעיים וללא תופעות לוואי, פותחו בשנים האחרונות תוספי תזונה ותכשירים על בסיס טבעי הפועלים באופן זהה כמו התרופות ומספקים את הסחורה והגעה לתוצאות אפקטיביות ולזקפה ממושכת ומושלמת בקרב גברים רבים.

חברת נטורל ויאגרה, פיתחה מספר תכשירים ותוספי תזונה המספקים מענה מושלם לטיפולים בנשוא הפרעות בזיקפה והטיפול בהם בשימוש ויאגרה טבעית לבעיות זקפה וניתנות לגברים ללא צורך במרשם רפואי וללא תופעות לוואי. ובעיקר משיגות תוצאה מושלמת של זקפה מלאה וחיין מין מאושרים.

 

הפרעות בזקפה – כיצד מתמודדים נכון?

 בעקבות העלייה במודעות הגברים לאורח חיים בריא המשלב בתוכו יחסים מיניים אפקטיביים ומאושרים, רבים מתלוננים בשנים האחרונות על הפרעות בזקפה ואין אונות.

מבחינה רפואית ומדעית נמצא כי מצבי האין אונות והפרעות בזקפה מקורם בהפרעות בזרימת הדם לאיבר המין.

בכדי שזרם הדם יגרום לאיבר המין להתקשות ולהזדקף, זרימת הדם צריכה להתגבר פי 6.

מכאן נובע, זרימה תקינה של דם לאיבר המין היינה תנאי הכרחי לקיומה של זקפה מלאה.

 

מוצרים לטיפול באין אונות

אין אונות והפרעות בזקפה נגרמות, לרוב, על רקע של בעיות בכלי דם לסובלים מסוכרת, מחלות לב, לחץ דם גבוה ומשומנים בדם.

בעולם הרפואה המודרנית והסינית נתנו דעתם של מומחים בעניין לנושא הפרעות בזקפה. האבחנה וטיפול הפרעה בזקפה, דורשים הבנת פרטים של מעורבות האיברים הפנימיים בגופנו שכוללים את הלב, הטחול, הכבד והכליות.

כל אחד מהאיברים האלו מעורבים בתהליך הזקפה באופן עקיף או ישיר.

יצירת הרמוניה ותקינות של האיברים ובתוך כך זרימת דם מוגברת לכיוון איבר המין יגרום להגדלתו ולקשיחותו ובכך יתגבר על הפרעות בזקפה והאין אונות בעת קיום יחסי מין.

 

טיפול טבעי לשיפור הזקפה

הפרעות בזקפה, מוגדרות כהפרעה בה גבר לא מצליח להחזיק את הזקפה בשביל לקיים יחסי מין. במקרה שהבעיות האלה מופיעות לאורך זמן ארוך, הן פוגעות בביטחון העצמי, יוצרות תחושת סטרס וגורמות לבעיות במערכת היחסים.

טיפול באין אונות והפרעות בזקפה הנפוץ ביותר הוא טיפול תרופתי בכדור הטבעי.  כיום יש מגוון רחב של כלים לטיפול בהפרעות זקפה. הטיפולים נגישים, פשוטים ויעילים.

הטיפול הנפוץ בהפרעות זקפה הוא טיפול באמצעות תרופות המשווקות בישראל ונותנות מענה להפרעות זקפה (לויטרה, סיאליס, תרים).

תרופות אלה דורשות מרשם רופא ויש לרכוש אותן בבית המרקחת.

בשימוש נכון, תרופות של הפרעות בזקפה הן בטוחות מאוד ויעילות עבור מרבית הגברים.

שימוש בתרופות הנקנות באינטרנט או ממקור אחר שאינו אמין, עלולות לגרום לריבוי תופעות לוואי, להיות לא יעילות ואף לגרום לנזק גופני משמעותי שכן הן עלולות להכיל מרכיבים המסוכנים לבריאות.

חשוב לדעת, כי ישנם גורמים נוספים המשפיעים וגורמים להפרעות בזקפה וכוללים גורמים רגשיים או אפילו בעיות רפואיות ורקע של מחלות הקשורות בתפקוד הלב, כבד, סוכרת, לחץ דם ועוד.

לאלה נמצאו בשנים האחרונות תחליפים הנותנים מענה להפרעות בזקפה באמצעות תכשירים טבעיים הניתנים לבליעה ועושים את העבודה לא פחות טוב מאשר התרופות הקונבנציונאליות.

לחצו כאן למעבר לחנות למגוון מוצרים לשיפור האון הגברי>>>

 

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן