הפרעות בזיקפה והטיפול בהם

הפרעות בזיקפה טיפול טבעי ואפקטיבי

תפקוד מיני תקין וזקפה מלאה בעת קיום יחסי מין נחשבים כמשמעותיים בעיני גברים רבים לזוגיות מושלמת והנאה מיחסי מין עם בת זוגם. לאורך המודעות לנושא בשנים האחרונות הושקעו מאמצים רבים לחקר התפקוד המיני והפרעות זקפה בקרב גברים. תפקוד מיני תקין הוא תוצאה של פעולה מתוזמנת של מספר גורמים ומערכות בגוף. מספיק שתהיה הפרעה באחת מהמערכות הללו על מנת לגרום להפרעה בתפקוד מיני ולחוסר זקפה . ההפרעות בתפקוד המיני הם: הפרעות בזקפה הפרעות בחשק מיני, הפרעות באורגזמה ובשפיכה, הפרעות בזקפה ממושכת וכו’.

הפרעה בזקפה הינה תופעה נפוצה בתפקוד המיני. ההפרעה פוגעת בגברים בכל הגילאים, אך שכיחה יותר בגברים שגילם מעל 50. שכיחות התופעה הולכת וגדלה עם הגיל. רבים נמנעים מלבקש עזרה מסיבות שונות ושמירה על הפרטיות. אך כיום ניתן לטפל בבעיות זקפה תוך שמירה על הפרטיות והתוצאות מוכיחות הצלחה רבה.

טיפול בבעיות זיקפה בדרך טבעית

הפרעה בזקפה, הינה מצב בו לגבר קיימת בעיה להגיע לזקפה מלאה במהלך קיום יחסי מין. הזקפה היא תוצאה של תהליכים נפשיים וגופניים, במהלכה מתרחשים שינויים ניכרים באיבר המין העובר ממצב רפיון לקשיחות מלאה. בעקבות גירוי מיני ובהשפעה עצבית, גוברת זרימת הדם בעורקים והפעלה של מספר מנגנונים היוצרים את הזקפה.

הפרעות בזיקפה והטיפול בהם בשיטות שונות. בעבר טופו בעיות זקפה בעזרת טיפול נפשי, תרופות הורמונליות, ניתוחים, הזרקות, תכשירים שונים ועוד. עם התפתחות המדע וזיהוי הבעיה הרפואית, פותחו תרופות שהביאו לתוצאה המבוקשת. תרופות כמו: הויאגרה, הסיאליס והלויטרה, ניתנות כיום תחת מרשם רפואי. אלה פועלות באופן ישיר על איבר המין ובעת מגע וגירוי מיני משיגות את התוצאה המתבקשת.

לחצו כאן למעבר לחנות למגוון מוצרים לשיפור האון הגברי>>>

עם זאת, כמו כל תרופות אחרות, ישנם תופעות לוואי המשפיעות על גברים רבים ולא לכולם מתאימות תרופות אלו. בעקרון יש להיוועץ עם רופא ולבדוק גם מחלות רקע שיכולות להשפיע ולגרום לתופעות לוואי מסוכנות בעת השימוש בתרופות להגברת האון הגברי והזקפה.

לאור המודעות והביקוש לשימוש בתכשירים המבוססים על חומרים טבעיים וללא תופעות לוואי, פותחו בשנים האחרונות תוספי תזונה ותכשירים על בסיס טבעי הפועלים באופן זהה כמו התרופות ומספקים את הסחורה והגעה לתוצאות אפקטיביות ולזקפה ממושכת ומושלמת בקרב גברים רבים.

חברת נטורל ויאגרה, פיתחה מספר תכשירים ותוספי תזונה המספקים מענה מושלם לטיפולים בנשוא הפרעות בזיקפה והטיפול בהם בשימוש ויאגרה טבעית לבעיות זקפה וניתנות לגברים ללא צורך במרשם רפואי וללא תופעות לוואי. ובעיקר משיגות תוצאה מושלמת של זקפה מלאה וחיין מין מאושרים.

המותגים שלנו

משלוחים עד הבית

זמן האספקה המשוער משתנה בהתאם לתנאי המשלוח

משלוח לנקודת איסוף

זמן האספקה המשוער הינו כ-3 ימי עסקים

משלוח מהיר לנקודות איסוף לכל רחבי הארץ – 30 ₪

שליח אישי עד הבית והעבודה

זמן האספקה המשוער כ-4 שעות באזור גוש דן

משלוח דיסקרטי מהיום להיום  – 50 ₪ 

משלוח בדואר רשום

זמן האספקה המשוער עד כ-14 ימי עסקים

משלוח בדואר רשום לכל רחבי הארץ – 20 ₪