רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

המדריך המלא על לויטרה

בטח שמעתם ואפילו חלקכם התנסיתם בשוק התרופות שנועדו למנוע תופעות כמו: אין אונות, אימפוטנציה, זקפה ירודה או חלקית, אבדן חשק מיני, שפיכה מהירה או מוקדמת.

ובכן, בטח תשמחו לדעת ששוק התרופות והתכשירים המטפלים בבעיות אלה הוא מגוון כל כך, עד שקיימים מספר סוגי מוצרים אמינים וטובים שיוכלו לטפל בבעיה נקודתית ובאופן אפקטיבי. לפניכם המדריך המלא על לויטרה – אחת מתרופות “הפלא” הטובות ביותר לטיפול באין אונות. 

לרכישת “סופר מן” 10 טבליות מבית נטורל ויאגרה החל מ-249₪ לחצו כאן >>>

סופר מן 10 טבליות - תחליף ויאגרה חזק!

 

מה זה לויטרה?

לויטרה (ורדנפיל) הינה תרופה המטפלת בבעיות של אין אונות בקרב גברים. כ-30% מכלל הגברים בעולם צפויים לסבול מבעיה של אין אונות בתדירות גבוהה או נמוכה, לעתים רחוקות או באופן עקבי ושוטף, מה שעשוי לפגוע להם משמעותית ביחסים עם בת הזוג, בדימוי העצמי, בתחושה וההרגשה הטובה וכמובן לייצר לא מעט בעיות נלוות כמו חרדת ביצוע, אבדן החשק ואפילו דחף לסיים את העניינים מהר מידי, כל עוד איבר המין זקור בצורה מלאה.

למעשה, אין אונות מתקבלת מאחת משתי סיבות אפשריות – פיזית או נפשית. בשתיהן חל מצב שבו זרימת הדם לאיבר המין, שנועדה לגרום לו להזדקר ולהתעבות, נפגעת מסיבה מסוימת.

במובן הפיזי יכולה להתרחש בעיה גופנית או נוירולוגית שגורמת לתופעה ובמובן הפסיכולוגי/ נפשי היא תיגרם כתוצאה ממחשבות טורדניות, סטרס, מועקה, דיכאון, חרדות וכדומה. 

לויטרה מייצרת מצב שבו השרירים החלקים בעורקי הפין הופכים לרפויים, כך שכמות הדם הזורם אל האיבר תהיה רבה ומספקת. הכדור גורם לכך באמצעות עיכוב של אנזים המכונה פוספודיאסטראז 5 ובדומה לאחיותיה, הסיאליס והויאגרה, היא מתחילה לייצר זקפה איכותית רק כאשר מתרחש הגירוי המיני. 

 

ההשפעות השליליות של תרופת לויטרה במרשם רפואי

ככל תרופה כימיקלית שנמצאת בשוק התרופות, גם לויטרה נוטה ללא מעט תופעות לוואי שעשויות ללוות את השימוש בתרופה: כאבי ראש ובחילות, סחרחורות, תחושת עילפון, בעיות במערכת העיכול ואפילו עיוורון צבעים במידה מסוימת עשויים להופיע בקרב נוטלי הלויטרה ובמובן זה הטבליות לא חפות מאותן ההשפעות השליליות שיש גם לויאגרה והסיאליס.

מאחר ומדובר בשינוי קצב זרימת הדם, התרופה לא מתאימה לאנשים בעלי בעיות בלחץ הדם ולאנשים הנוטלים ניטריטים ובחלק מהמצבים הרופא אף ישלול שימוש אפשרי בתרופה אם קיימת בעיית נשימה או תופעה כרונית אחרת כמו אפילפסיה, מיגרנות קבועות, נזלת כרונית וכד’. 

לצד תופעות הלוואי שאמנם מגיעות בהיקף נמוך יחסית ולא בהכרח תוקפות את כלל הגברים המשתמשים בתרופה, קיימת תופעה אחרת, חמורה יותר. גברים שמוצאים את עצמם חווים אין אונות, בייחוד עם מדובר במצב סדרתי, נמצאים בתחושת בושה קשה ומתקשים מאוד להיחשף ולדבר בגלוי על הנושא. כתוצאה מכך, רבים מהם מעדיפים שלא לפגוש כלל את הרופא ולהימנע מראש ממצב מביך שבו יאלצו למסור תשובות ונתונים בנוגע ל”ביצוע” שלהם וגם יהיו נתונים לבדיקות מקיפות ואולי פולשניות כדי לקבוע את מקור הבעיה (פיזית או נפשית) ולהתאים לה את סוג הטיפול. מצב זה אף עשוי לעכב את מתן המרשם המיוחל כך שהגבר ימשיך לסבול מהבעיה ולא ימצא לה מענה מתאים. 

 

תחליף לויטרה טבעי – אותו האפקט, ללא המרשם וללא תופעות לוואי

כפי שציינו, הלויטרה היא תרופה יעילה במיוחד לטיפול באין אונות אך היא מלווה בחסרונות כמו הצורך להיחשף בפני גורם זר כדי לטפל בבעיה ולהמשיך לדרוש מרשמים לטווח ארוך, תופעות הלוואי המסוכנות ואיסור השימוש בקרב אנשים שנוטלים תרופות בקשר לבעיה רפואית אחרת, שעשויה “להתנגש” עם פעולת הטבליות. ובכן, זה הזמן להכיר לכם את הלויטרה הטבעית – תחליף לויטרה איכותי ואפקטיבי המייצר את אותו האפקט הזהה לתרופה שבמרשם, אך מכיל חומרים טבעיים בלבד וללא כל כימיקלים שעשויים לייצר השפעות שליליות או תופעות לוואי מסוכנות. 

נשאלת השאלה – אם אפשר לייצר לויטרה טבעית, למה שעולם הרפואה הרגיל לא יעשה זאת בעצמו? לתשובה הזאת יש מספר סיבות ובמרכזן הרצון העצמאי של כל חברה בשוק התרופות להתפרנס. בנוסף, תרופות כימיקליות עשויות להשפיע באופן עוצמתי יותר על המטופל ויש שרואים בכך תוצאה יותר עוצמתית, אם כי הדבר לא תמיד נכון.

בפעולה של תרופה כימיקלית כמו לויטרה במרשם, החומרים הפעילים “מצווים” על הגוף לבצע דבר מה ולא תמיד בהתאם ליכולת או המטרות האמיתיות שלו. אם הגוף מנסה להתנגד, הוא חווה תופעות לוואי בעוצמה מסוימת. בתחליף לויטרה טבעי קיים שימוש בצמחי מרפא בלבד, שנמצאו כיעילים ותורמים רבות מבחינה רפואית ומיושמים כיום במגוון רחב של תרופות, גם כאלה שבמרשם.

בצריכת מוצר טבעי, החומרים הפעילים “מעודדים” את הגוף לבצע את הפעולה הנדרשת ומשפיעים על כל האיברים בתהליך באופן הרמוני, כך שהם כולם יתכנסו לטובת ביצוע של אותה המטרה. כתוצאה מכך, מתבטל חלק גדול מאוד מתופעות הלוואי תוך שמתקבלת בדיוק אותה התוצאה: הגבר מסוגל לשמור על זקפה מלאה, חזקה ואיכותית לטווח ארוך ובכך לקיים משגל טוב, מהנה ומספק. 

וככל שתופעת האין אונות מתרחקת מחדר המיטות, אפשר לגלות שוב את חיי המין מחדש, ליהנות מהם ללא סבל ודאגות, ללא צורך בחשיבה מוקדמת מורכבת על אופן הביצוע, להחזיר את הספונטניות והסיפוק של בת הזוג ולהתמלא שוב באנרגיות, בתחושה חיובית ובביטחון עצמי גבוה. 

 

במה שונה לויטרה טבעית מויאגרה או סיאליס טבעי ללא מרשם? 

אמנם שלוש התרופות דומות מאוד בתוצאה הסופית שלהן, אך החומרים הפעילים בהן שונים זה מזה בחלק מהרכיבים, כך שיתאימו יותר או פחות לטיפול בבעיה מסוימת.

בעוד שתרופות ידועות כמו קגמרה או סיאליס נועדו בעיקר לשיפור ועידוד החשק המיני הירוד, הלויטרה והויאגרה מטפלות בעיקר בתופעות של אין אונות ואימפוטנציה.

כמו כן, תהליך הרקיחה והייצור מעט שונה ונועד להתאים לאנשים שסובלים מהשפעות רפואיות או תופעות מסוימות, שאינם יכולים לצרוך את אחת התרופות בשל רכיבים שקיימים בה.

בנוסף, שלושת המוצרים כוללים טווחי השפעה שונים כך שיתאימו במדויק לצורך האישי של כל גבר. השפעת הלויטרה הטבעית ללא מרשם אורכת בין 6-12 שעות ונחשבת לממוצע, כאשר הויאגרה משפיעה למשך ארבע שעות ואילו הסיאליס למשך 24-36 שעות.

 

תחליף ויאגרה ולויטרה: הקץ לאין אונות

חברת נטורל ויאגרה מציעה לכם ליהנות מתחליף לויטרה איכותי – 100% מחומרים טבעיים באישור מלא של משרד הבריאות ועמידה בתקנים הבינלאומיים הקפדניים לייצור התרופה.

התכשיר נחשב לתוסף תזונה יעיל המשפר בנוסף את אורח החיים הבריא ובשימוש קבוע יכול אף להביא למצב של מניעה מוחלטת של התופעה!

בין מוצרי החברה תוכלו למצוא טבליות מעולות המשפרות את האונות וכוח הגברא, קרם לחיזוק הזיקפה ועיבוי איבר המין, טיפות חשק טבעיות ועוד.

יש לעקוב אחרי הוראות התרופה המצורפות ולפעול על פיהן במינון המדויק.

גם אם אתם לא בטוחים מדוע אתם סובלים מאין אונות, גם אם אתם מעדיפים להימנע מחשיפה ובדיקות ומעוניינים להתנסות במוצר בעל הצלחות מוכחות – לויטרה טבעית מבית נטורל ויאגרה תאפשר לכם להגיע למשגל ארוך, מהנה ועוצמתי בלי צורך במרשם וללא מינימום רכישה בסכומים יקרים.

תוכלו לרכוש בקבוקון טבליות אחד ויחיד במחיר היכרות על מנת לבדוק את ההשפעה שלו לגביכם וליהנות מאפשרות הזמנה דיסקרטית ומאובטחת, משלוח מהיר ומענה טלפוני זמין 24/7 שיוכל לענות לכל שאלה.  

 

 

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן