שפיכה מהירה – מה ניתן לעשות

נתחיל מהסוף – אלו הפתרונות לבעיות שפיכה מהירה

בכלליות, יש כמה סוגי טיפולים לשפיכה מוקדמת ושפיכה שאינה מתרחשת כלל. ניתן לחלק אותם לפתרונות טבעיים ומומלצים, פתרונות הכוללים תרופות ומפגש עם רופאים, טיפולים רגשיים והתמודדות יחד עם בני הזוג.

הסיבה שהפתרונות הטבעיים לבעיה הם כה מומלצים, היא פשוטה – מוצרים טבעיים דוגמת ויאגרה ללא מרשם הם נטולי תופעות לוואי חמורות, שמאפיינות כדורים במרשם לחיזוק כוח הגברא, טיפול בבעיות שפיכה ותחושות של חוסר חשק ומיניות ירודה. בתחילת דרכה, היה נראה כי הוויאגרה הכחולה והמוכרת הינה פתרון פלא קסום לכל מי שסובל מבעיות מיניות כאלו ואחרות. היתרון של התרופה התגלה במקרה, לאחר שגברים שנטלו אותה במסגרת ניסוי כתרופה לבעיות לב, דיווחו על זקפה מוגברת לאורך זמן. תוך זמן קצר הבינו חברות התרופות את הפוטנציאל העצום הגלום בכדור והחלו לשווק את הוויאגרה כפתרון האולטימטיבי לבעיות זקפה ושפיכה.

למרבה הצער, עם הזמן התגלו גם תופעות הלוואי הטמונות בה. אמנם בכל כדור ותרופה קיים סיכון מסוים ואין כמעט תרופה שלא כוללת תופעות לוואי כאלו ואחרות, אך תופעות הלוואי של הוויאגרה התגלו כמסוכנות במיוחד. לכן, גברים רבים שמעדיפים להימנע מן הסיכון אך לטפל בבעיות השפיכה שלהם באופן אפקטיבי, פונים לצריכת טיפול טבעי באמצעות ויאגרה ללא מרשם, קפסולות צמחיות להגדלת איבר המין, ספריי משהה ועוד.

ויאגרה ללא מרשם ושאר מוצרים טבעיים לרוב לא נמכרים בחנויות ולכן, הרכישה שלהם מהירה, דיסקרטית ונטולת מאמץ או מבוכה בעת מפגש עם רופא או רוקח. הסיבה לנטילת ויאגרה ללא מרשם במקרה של בעיות שפיכה, היא שבין תופעות של אין-אונות ושפיכה מוקדמת קיים קשר שלעיתים סמוי מהעין.

גברים המתקשים להגיע לזקפה או לשמור עליה לאורך זמן סובלים פעמים רבות גם משפיכה מוקדמת, הנובעת מלחץ מהפעילות המינית כולה. בנוסף לטיפול בקפסולות הטבעיות, ניתן גם לרכוש מוצרים כמו ספריי או משחה משהים, אשר גורמים לעמעום התחושתיות והרגישות באיבר המין הגברי וסביבו ולכן, מעכבים גם את השפיכה בהצלחה רבה. במקביל, מטפלת הוויאגרה הטבעית במצבים בהם הגבר אינו מגיע לשפיכה כלל וזאת לעיתים בשל העובדה כי הוא לא מצליח להחזיק עם הזקפה לאורך זמן. הוויאגרה הטבעית מעודדת זרימת דם מואצת אל הרקמות הרגישות שמסביב לפין וכך מסייעות לשמירה על זקפה איכותית ובסופו של דבר הגעה לאורגזמה ושפיכה.

אל הפתרונות האלו ניתן לצרף גם מפגשים עם מטפל מקצועי המתמחה בתחום המיניות, שיכול לסייע לפתור את הבעיה מן ההיבט הרגשי שלה. יש לציין כי תעריפם של מטפלים אלו אינו נמוך ולעיתים התמודדות מוצלחת עם מוצרים טבעיים כמו ספריי השהיה וויאגרה ללא מרשם, מתגלה כמשתלם הרבה יותר.

בכל מקרה, כחלק מהטיפול הטבעי או הרגשי מומלץ לפתוח את הנושא עם בני הזוג או הפרטנרים למפגשים המיניים ולדבר בפתיחות ובכנות על הנושא. בני זוג סבלניים ואמפתיים יכולים להעניק תחושת בטחון עצמי ועידוד, מה שמסייע לתחושות הרוגע במהלך יחסי המין ועשוי לתרום לעיכוב בשפיכה או הגעה לשפיכה וסיפוק מלא של שני הצדדים.

הגורמים לבעיה השפיכה המהירה והיקפה

מעבר לקשר לבעיות זקפה, לשפיכה מוקדמת יכולות להיות מגוון סיבות, חלקן פיזיולוגיות לחלוטין ואינן קשורות לכל קושי נפשי. מחלות כמו סכרת למשל, עלולות ליצור בעיות אין-אונות ולחלופין גם לגרום לשפיכה מוקדמת או עיכוב משמעותי בשפיכה. גם גנטיקה מסוימת עשויה לגרום לתופעה ובכל מקרה שפיכה מוקדמת או מעוכבת יכולה להופיע רק בחלק מהמקרים או להיות חלק בלתי נפרד ולהופיע במהלך כל אקט מיני ולא משנה מתי ועם מי מתקיים. מעבר לכך, לחץ נפשי וגם מחלות נפשיות קשות יותר, עלולות לגרום לבעיות בשפיכה.

בכל מקרה, אם נדמה לכם שאתם היחידים הסובלים מבעיות בתחום המיניות, חשוב שתדעו שאתם לא לבד. אחת הסיבות להתפתחות טיפולים משוכללים כמו ויאגרה ללא מרשם, היא ההיקף הגדול יחסית של בעיות אין-אונות, בעיות בשפיכה ובעיות כלליות בקרב גברים לקראת ובעת קיום יחסי מין. מחקרים מראים כי בין 20% ל 40% מהגברים סובלים מבעיה של שפיכה מוקדמת בהיקף כזה או אחר וניתן להניח שמספרים דומים ימצאו גם בהקשר לבעיות מיניות אחרות.

אנו חיים בתקופה שאינה פשוטה להתמודדות, מכל בחינה שהיא. החברה הסובבת אותנו הינה תחרותית והישגית והלך הרוח הזה בא לידי ביטוי כמעט בכל היבט בחייו של כל גבר, החל מהפרנסה וכלה בחדר המיטות והציפיות שלו ושל אחרים ממנו בתחום הזה.

בנוסף, אנו חיים בקצב חיים תזזיתי, מלחיץ ומעייף ובמקביל מוקפים מכל עבר בדימויי גוף לא ריאליים, הגורמים לגברים וגם לנשים לחוש את עצמם פחות מושכים ומיניים. כל אלו משפיעים מאוד על בעיות בתחום המיני, אפילו בצורה תת-מודעת. לכן, אם גם אתם נתקלתם בבעיות שפיכה אתם פשוט עוד חלק מאותם 40% גברים שנתקלו גם הם ואין לכם במה להתבייש. מה שהכי חשוב לעשות, זה לפתור את הבעיה ויפה שעה אחת קודם.

בעיות שפיכה

מדוע חשוב לפתור בעיות שפיכה מהירה?

לבעיות שפיכה יכולות להיות כמה השלכות. ההיבט הראשון והמדובר ביותר, הינו רגשי. בקיום יחסי מין יש ציפייה הדדית של כל המשתתפים לקבלת והענקת סיפוק מלא ובעיות בשפיכה עלולות לפגום בסיפוק הזה באופן קריטי.

גם גבר שסובל משפיכה מוקדמת וגם גבר המתקשה להחזיק זקפה לאורך זמן ולהגיע לאורגזמה, סובל בחדר המיטות ויחד עמו סובלים גם הפרטנרים שלו ליחסי המין. מעבר לתסכול, נוצרים מצבים של בושה, מבוכה ואפילו ריבים בין בני זוג על הרקע הזה. בעיות בשפיכה עלולות להשליך על כל תחושת המסוגלות של הגבר ולגלוש גם לחייו השגרתיים ולכן, מומלץ לפתור את הבעיה עם ויאגרה ללא מרשם או פתרונות טבעיים אחרים, בטיחותיים לשימוש.

ההיבט השני של בעיות שפיכה קשור לבעיות פוריות ובמקרה זה מדובר כבר במכשול של ממש. בני זוג השואפים להיכנס להריון ולהביא ילד אל העולם, עלולים לגלות שבעיות השפיכה מעכבות משמעותית את תוכניותיהם בעניין. למבוכה ולחיכוכים מתווסף קרע של ממש, שכן בעיות פוריות ידועות באתגרים הרבים שהם מציבים כלפי כל זוגיות, גם היציבה ביותר.

אפילו טיפולי פוריות והזרעה מלאכותית מתבססים על כמות זרע מסוימת שהגבר מספק ובלעדיו כל התהליך לא יכול לצאת אל הפועל. במקרה כזה הצורך בפתרון אקוטי מתמיד ומומלץ לטפל בבעיה באופן מידי. רכישה של ויאגרה ללא מרשם ואמצעים טבעיים נוספים הינה מהירה יותר מקביעת תור אצל הרופא, קבלת מרשם ונטילת תרופות ולכן, אם נתקלתם בבעיה בשפיכה פתרו אותה בהקדם.

תנו לחיי המין שלכם לפרוח

יחסי מין הם חלק בלתי נפרד מבריאות האדם ומהנאות החיים. הם תורמים לתחושות פיזיות ורגשיות עילאיות, מצב רוח טוב, מניעת דכאון ומחלות נוספות, חיבור רגשי בין אנשים והבאת ילדים לעולם. אם נתקלתם בבעיות שפיכה, אל תתנו להן את ההזדמנות להשתלט על חייכם ולחרב את ההנאה שלכם מיחסי מין. לא משנה הגיל שלכם ומה רמת הפעילות המינית שלכם, טיפולים טבעיים לבעיות שפיכה הם בטיחותיים ומומלצים ויכולים להחזיר לכם את ההנאה הנפלאה שביחסי מין תקינים.

0
העגלה שלך

המותגים שלנו

קמגרה

ויטאליס 30 טבליות

סיאליס

סופר מן 30 טבליות – תחליף ויאגרה חזק במבצע הכרות

לויטרה

משלוחים עד הבית

זמן האספקה המשוער משתנה בהתאם לתנאי המשלוח

משלוח לנקודת איסוף

זמן האספקה המשוער הינו כ-3 ימי עסקים

משלוח מהיר לנקודות איסוף לכל רחבי הארץ – 30 ₪

שליח אישי עד הבית והעבודה

זמן האספקה המשוער כ-4 שעות באזור גוש דן

משלוח דיסקרטי מהיום להיום  – 50 ₪ 

משלוח בדואר רשום

זמן האספקה המשוער עד כ-14 ימי עסקים

משלוח בדואר רשום לכל רחבי הארץ – 20 ₪