איפה קונים ויאגרה? המרשם הכרחי?

איפה קונים ויאגרה ? האם צריך מרשם?

 איפה קונים ויאגרה רכישת ויאגרה מקורית לשיפור התפקוד המיני קונים רק במקומות המורשים לכך ותחת פיקוח ואישור משרד הבריאות. תרופת הויאגרה כידוע ניתנת אך ורק במרשם רפואי וזאת בגלל הצורך להתאים את המינון בהתאם לצרכים של המטופל ובהתחשב במצבו הרפואי. תרופת הויאגרה ינה תרופה קונבנציונאלית לכל דבר ועניין ועל כן יש לה כמו לתרופות אחרות השפעות פיזיולוגיות שעלולות לגרום לתופעות לוואי בעיקר לאנשים הסובלים ממחלות רקע כמו: לחץ דם, לב, כליות, כבד, סוכרת ועוד. היוועצות עם הרופא המטפל ובדיקות נכונות יקבעו עבור המטפל את המינון הנדרש ואת השימוש בתרופה על מנת להשיג תוצאות אפקטיביות. ועל כן הרכישה נעשית תחת מרשם רפואי ובמקומות המורשים לכך.

ויאגרה טבעית – סופר פארם

אם כך איפה קונים ויאגרה? התשובה די ברורה והכוונה בעיקר לבתי מרקחת המורשים לכך מטעם משרד הבריאות. רכישת ויאגרה מגורמים לא חוקיים ושרלטנים טומנת בחובה סכנות כמו מרכיבי חומרים רעילים לבליעה שעלולים לגרום לנזקים עקיפים, תרופות שעבר תוקפן, תרופות גנובות ובעיקר הרבה תופעות לוואי שעלולות לסכן את בריאות המשתמשים.

ויאגרה ללא מרשם

לאור ההתפתחות הטכנולוגית בעולם וזמינות המוצרים באמצעות רכישה מקוונת ברשת האינטרנט, ניתן כיום לרכוש ויאגרה מבתי מרקחת מורשים תחת פיקוח של משרד הבריאות ו/או ישירות מחברת פייזר בעלת הפטנט הבלעדי ליצור הויאגרה בעולם. כיום קונים ויאגרה גם באמצעות האינטרנט. כך למעשה ניתנת למטופל האפשרות לקבל את משלוח ויאגרה באופן דיסקרטי תוך צמצום המבוכה. כמו כן, השירות חוסך זמן וטרחה פיזית בכדי להגיע עד לבית המרקחת. אין ספק כי  שירות קניית ויאגרה מקורית באינטרנט און-ליין, מסייע רבות לשיפור איכות חייהם של גברים ונשים מסביב לעולם. יחד עםזאת, חשוב לדעת כי היכן שקונים ויאגרה מקורית, באינטרנט או בבתי המרקחת המורשים, מחייבת הצגת מרשם רפואי בתוקף.

לאחרונה ומתוך הביקוש שרק עולה בשנים האחרונות ישנם גם חברות פרטיות בעלות אתרי אינטרנט המציעות את הויאגרה המקורית במחירים אטרקטיביים וזולים יותר. תופעה זו באה בעקבות התחרות הפתוחה כיום בשוק והוזלת מחירי התרופות בעולם כולו. ועם זאת יש לבדוק היטב את אמינותם של המוכרים ואת מקוריות הויאגרה בהתאם לנדרש כולל סימני זיהוי כנגד זיופים ושרלטנים.
 

 

 

0
העגלה שלך

המותגים שלנו

קמגרה

ויטאליס 30 טבליות

סיאליס

סופר מן 30 טבליות – תחליף ויאגרה חזק במבצע הכרות

לויטרה

משלוחים עד הבית

זמן האספקה המשוער משתנה בהתאם לתנאי המשלוח

משלוח לנקודת איסוף

זמן האספקה המשוער הינו כ-3 ימי עסקים

משלוח מהיר לנקודות איסוף לכל רחבי הארץ – 30 ₪

שליח אישי עד הבית והעבודה

זמן האספקה המשוער כ-4 שעות באזור גוש דן

משלוח דיסקרטי מהיום להיום  – 50 ₪ 

משלוח בדואר רשום

זמן האספקה המשוער עד כ-14 ימי עסקים

משלוח בדואר רשום לכל רחבי הארץ – 20 ₪