רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

מוצרים לאין אונות למכירה

מחלת המין אין אונות או בשמה המפורסם יותר- “אימפוטנציה”, הינה אולי המחלה המוכרת ביותר בתחום יחסי המין בכל העולם.

לרכישת ויאגרה “ויטאליס” 30 טבליות של נטורל ויאגרה החל מ-449₪ לחצו כאן >>>

ויטאליס 30 טבליות

בעידן הנוכחי יוצאים אין ספור סוגי טיפולים שונים שנועדו לטפל בתופעה ולמזער את הבעיות שהיא גורמת.

 

מהי אין אונות ואילו מוצרים לאין אונות למכירה תמצאו אצלנו?

אימפוטנציה, או בשמה העברי “אין אונות”, הינה תופעה ובעיית מין שמתקשרת אך ורק למין הגברי.

כאשר גבר שאינו סובל ממחלה זו, נתקל באובייקט כלשהו שגורם לו לגירוי מיני כלשהו, המוח שולח אותות חשמליים לאזור איבר המין. שם האותות אחראיים על הגדלת הוורידים באיבר המין, וכך מתאפשר מעבר גדול יותר של דם לעבר איבר המין.

סופו של התהליך הוא זיקפה אצל הגבר.

אצל אדם שסובל מתופעה זו, קיימת בעיה אפשרית בכל אחד משלבי ההעברה: בין אם מדובר בשלב האותות החשמליים ועד בעיה בהרחבת הוורידים שאחראים להעברת הדם לאיבר המין.

לפני לא יותר משלושים שנה, היחס החברתי והרפואי שאנשים שסבלו מבעיית האין אונות או מכל בעיה אחרת ביחסי המין שלהם – היה מזעזע.

מעבר לביטול הרפואי שהם ספגו ולבוז החברתי, במקומות מסוימים שלחו את הסובלים מהתופעה למעגלי תמיכה ולקורסים חברתיים כדרך פתרון לבעיה.

כיום, העולם המודרני פתוח ומקבל בחום את הנושא. עדות לכך ניתן לראות במגוון סוגי הטיפולים השונים שיש לשוק להציע: ויאגרה ללא מרשם, סיאליס ועוד מגוון פתרונות שנרחיב עליהם בהמשך.

 

הפתרונות השונים לתופעת האימפוטנציה שאתם חייבים להכיר!

למחלת האין אונות או אימפוטנציה בשמה השני, יש מגוון רחב של טיפולים שונים.
מגוון הטיפולים מתחלק בין כדורים לשתייה, משחות שונות וג’לים מסוימים שמיועדים לטפל בתופעה הבעייתית והלא נעימה.

שיטת הטיפול המוכרת והידועה ביותר היא ויאגרה ללא מרשם. שיטת טיפול זו מיועדת לתת מענה ופתרון לבעיית הזרמת הדם המוגברת לאיבר המין.

היופי בשיטת הטיפול הזו, היא שהיא מתאימה לכלל הסובלים מבעיית האימפוטנציה – גם לגברים הסובלים מחוסר זיקפה מוחלט, גם לגברים הסובלים מזיקפה חלקית וגם לגברים הסובלים מבעיות שפיכה מהירה.

הויאגרה משמשת להרחבת כלי הדם שבאמצעותם מועבר הדם לאיבר המין. למעשה, כך היא “מחפה” על החוסר ביכולת שיש בגוף האדם, ומגיבה בהרחבת כלי הדם שמאפשרים העברת דם מרובה יותר לאיבר המין.

הנקודה היפה ביותר בשיטת הטיפול הזו, שהיא אינה דורשת ייעוץ רפואי וקבלת מרשם כלשהן.

במילים אחרות, כל מי שסובל מהתופעה ומעוניין לשמור על פרטיותו באופן מוחלט, יכול לעשות זאת על ידי כניסה לאתר הבית שלנו, בחירה בסוג הויאגרה שאותו הוא רוצה, ולשלם בצורה דיסקרטית תוך שמירה על פרטיות האדם. סיבה זו היא אחת מיני רבות לכך שפתרון ויאגרה ללא מרשם הינו המוכר והנמכר ביותר בעולם.

 

פתרונות נוספים – הכירו את הסיאליס

שיטת טיפול מוכרת נוספת היא סיאליס. גם שיטת טיפול זו מיועדת לכלל האנשים שסובלים מתופעת האימפוטנציה, וגם היא כמו הויאגרה, משמשת לחפות על הפער שיוצר הגוף בעת הזרמת הדם לאיבר המין. הסיאליס מאפשר לגוף ובפרט לכלי הדם, להעביר כמויות גדולות יותר של דם על ידי הרחבת כלי הדם הרלוונטיים. גם פה, מדובר בטיפול מוכר וידוע מאוד בכל תחום הבעיות ביחסי מין ובאימפוטנציה בפרט.

שיטת טיפול נוספת היא בשמים לגירוי ושמנים לגירוי. שיטת טיפול זו מאפשרת גם כן לטפל באנשים הסובלים מבעיית אימפוטנציה, אך לא בעקבות בעיות קיימות במערכת העצבים או בכלי הדם. כאן הטיפול מיועד לאנשים שמתקשים להגיע לגירוי מיני. הבשמים המיוחדים כמו גם השמנים הייעודיים, מאפשרים ליצור רמת גירוי גבוהות יותר אצל הגבר, מה שמעורר אותו מינית. שיטת טיפול זו פחות נפוצה, אך משתמשים בה ברחבי העולם. בנוסף, ישנם קרמים שונים שמשמשים כפתרון יעיל ואיכותי לבעיית האין אונות.

ישנם קרמים שניתן למרוב על איבר המין לפני ביצוע האקט המיני, ולמעשה הקרם מאפשר יצירת זיקפה חזקה ואיכותית לאורך זמן ממושך וארוך.

שיטת טיפול נוספת שלא מעט אנשים בוחרים להשתמש בה היא בדמות הטיפולים הפסיכולוגיים או הייעוצים הרפואיים. ישנם לא מעט רופאים ופסיכולוגים שעשויים לטפל בבעיה זו. מדובר בדרך כל באנשים הסובלים מתופעת האימפוטנציה בשל גורמים נפשיים כמו דיכאונות או חרדות קשים, או על סמך מגוון רחב של מצבים רגשיים כדוגמת בגידה מינית, חוסר ידע מיני, בעיות בתפקוד המיני השוטף במערכות יחסים בעבר, ניצול מיני או פגיעות מיניות שאדם חווה או ריגושים קיצוניים מתחילתה של מערכת יחסים חדשה. למעשה כאשר מדובר באחת מסיבות הללו, טיפול פסיכולוגי או ייעוץ רפואי עשויים להיות הפתרון הטוב ביותר לבעיה זו.

חשוב לציין שכלל הטיפולים השונים לבעיית האימפוטנציה שציינו כאן, ניתנים לרכישה באתר הבית שלנו. כמו כן, כלל הטיפולים מיועדים לגברים בכל שלבי החיים- צעירים בגילאי הצבא, גברים צעירים וגברים מבוגרים בהתאמה. התרופות הוכחו כיעילות במגוון רחב ובטווח רחב של גילאים.

 

מהן הסיבות לתופעת האין אונות?

כעת לאחר שהבנו במה מדובר ומה התהליך הפיזי שמתחולל בגופנו בעת התופעה, ולאחר שהכרנו את הטיפולים השונים הקיימים בשוק כמענה לטיפול בבעיה- נוכל להתמקד בגורמים השונים שמביאים לתופעה זו.

 

סיבה ראשונה

היא סיבה תורשתית. כן, כפי שמחלות אחרות יכולות לעבור בתורשה, גם הסממנים הדרושים לתופעת האימפוטנציה עשויים לעבור בתורשה. בהנחה ואבא או סבא סבלו מתופעה זו, ישנה סבירות גבוהה יותר שהבן יסבול מאותה תופעה.

 

סיבה שנייה

היא סיבה בריאותית. כמו כל מחלה או תופעה בריאותית אחרת, גם כאן הסיבה יכולה להיות נעוצה בגורם בריאותי כלשהו אצל האדם הסובל מהתופעה.

בין אם מדובר בהפרעה בהורמון המין הגברי או בין אם מדובר בזרימת הדם- כל אלה עשויים להוביל לתופעת האין אונות. כמו כן, גם בעיות עצביות במערכת העצבים של האדם, כמו גם סוכרת.

 

סיבה שלישית

עשויה להיות הפרעות נפשיות. מצבים בהם אדם סובל מדיכאון או חרדות כלשהן, זה יכול להשפיע על היכולות שלו להגיע לזיקפה מלאה.

מצבים רגשיים נוספים עשויים להביא לתגובה זהה אצל האדם בדמות האימפוטנציה. מצבים רגשיים כדוגמת בגידה מינית, חוסר ידע מיני, בעיות בתפקוד המיני השוטף במערכות יחסים בעבר, ניצול מיני או פגיעות מיניות שאדם חווה או ריגושים קיצוניים מתחילתה של מערכת יחסים חדשה.

סיבה רביעית שעשויה להביא לתופעה היא תפישה עצמית נמוכה. בהנחה והגבר סובל מתפישה עצמית נמוכה מכל סיבה שהיא – פידבק מבת הזוג, מקרים שקרו בעבר או קשיים תמידיים בניהול מערכות יחסים ויחסים מיניים – עשויים גם הם להביא לתופעת האימפוטנציה.

 

סיבה רביעית

ויחסית חדשה מקשרת עישון ומקרי השמנה קיצוניים לתופעה זו. כמו כן, גם שימוש ממושך בסמים לאורך זמן (כמו קוקאין לדוגמא), עשוי להביא לתופעת האימפוטנציה הלא נעימה.

כמובן שניתן לקחת נשימה עמוקה, להתרווח בכיסא ולהיות רגועים! גם בהנחה ואתם סובלים מבעיית האימפוטנציה, תוכלו למצוא באתר הבית שלנו: נטורל ויאגרה, מגוון רחב של טיפולים שונים לתופעה זו ולבעיות אחרות בתחום יחסי המין – ויאגרה ללא מרשם, קמגרה, סיאליס ועוד מגוון רחב של טיפולים! כמובן שמובטחת דיסקרטיות מוחלטת ושמירה על פרטיותכם בכל תהליך הרכישה שלכם – כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים.

בעולמנו המודרני בו קצה החיים המסחרר משפיע על תפקודנו היומיומי ובעיקר על התפקוד המיני, החלו מדענים רבים וחברות תרופות לחשוב על פתרונות יצירתיים על מנת לחפש פתרון לבעיה נפוצה בקרב הגברים בעיקר.

 

אם כך נשאלת השאלה האם לבעיית האין אונות יש פתרון?

אם אין אונות נגרמת עקב מצב בריאותי אחר כמו מחלת לב או סוכרת לרוב יהיה צורך תחילה לטפל במחלת הרקע לפני שניתן יהיה להתייחס לאין אונות בפני עצמה.

פעמים רבות הטיפול במחלת הרקע יפתור את בעיית אין האונות. במידה שהמצב נגרם כתופעת לוואי של טיפול תרופתי מסוים ניתן לשקול טיפול חלופי, שאינו גורם לאין אונות. ניתן להתייעץ עם הרופא המטפל בנוגע לאפשרויות הקיימות. אין להפסיק את נטילתה של כל תרופה ללא התייעצות עם הרופא.

ברוב המקרים ניתן להתגבר על בעיית האין אונות ולשפר את יכולת השגת הזקפה ושמירה עליה באמצעות שינויים באורח חיינו.

אלה פתרונות טבעיים אשר לכאורה אמורים לתת מענה לבעיית האין אונות כמו למשל: ירידה במשקל במקרה של משקל עודף, הפסקת עישון, צריכה מועטה של אלכוהול, הימנעות משימוש בסמים, התרגעות ממתח יומיומי וביצוע פעילות ספורטיבית. מלבד השיפור בסימפטומים של אין אונות, שינויים אלו באורח החיים עשויים לשפר גם את מצב הבריאות הכללי.

לאין אונות פתרון נוסף קיים בתחום והוא נכנס לעולם הרפואה הקונבנציונאלית. לאחר מחקרים רבים, נמצא כי ישנו במחזור הדם אנזים המעכב זרימה מוגברת איבר המין ובכך מונע מאיבר המין להזדקף ולבעיית אין אונות קבועה.

כדי להתגבר על כך החלו חברות שונות לפתח תרופות המהוות את אחד מאמצעי הטיפול השכיחים והיעילים ביותר לאין אונות . תרופות אלו פועלות ישירות על זרימת הדם אל איבר המין ובכך לאין אונות נמצא פתרון יעיל.

 

קיימים בארץ 3 תרופות הפועלות באותה השיטה

סילדנאפיל המכונה בשמה המסחרי טאדאלפיל המוכנה סיאליס, וארדנאפיל הידוע בשמו המסחרי לויטרה. התרופה משיפעה במשך כשמונה שעות בפרק זמן זה מאפשרת התרופה להשיג זקפה באמצעות מגע פיזי וגירוי מיני ובכך נמצא לאין אונות פתרון.

ברוב המקרים השימוש בתרופות אלו ובעיקר בלא טבעי יש צורך במרשם רופא ולהיבדק מעת לעת בעיקר אלה שיש להם מחלות רקע שיכולות להיות מושפעות מנטילת התרופה לאין אונות.

כמו כן אין ליטול יותר מכדור אחד ביממה בגלל תופעות הלוואי שיכולות לצוץ כמו לכל תרופה אחרת.

חשוב להישמע להוראות הטיפול ולפעול לפיהן רק כך תוכלו לטפל באין אונות ולהגיע לזקפה רצופה בעת המגע המיני.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן