רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

איך לעשות סקס

בגיל ההתבגרות עולה הרבה פעמים השאלה איך עושים סקס? מה זה בכלל סקס? בשביל מה עושים אותו? האם זה ראוי? האם זה נכון? לרוב אנחנו מאוד מבוישים על מנת לשאול אנשים מבוגרים מאיתנו את השאלות האלו ופונים לתעשיית הפורנו. במאמר הקרוב אנו נקדיש זמן למענה על כל השאלות האלה ויותר.

 

נתחיל מהשאלה מה זה בכלל סקס?

סקס הינו פעולה שמתבצעת בין שני בני אדם שמטרתה העיקרית היא רבייה והעמדת צאצאים. אך יחד עם העמדת צאצאים לדור הבא סקס נועד גם להנאה והוא חלק אינטגרלי בין בני זוג.

 

מה חשוב לדעת לפני קיום יחסים בפעם הראשונה?

אמצעי מניעה

לפני קיום יחסי מין חשוב מאוד להצטייד באמצעי מניעה. אמצעי מניעה הפופלריים שיש היום בשוק להציע לזוגות הצעירים הינם: קונדומים, גלולות והתקן תוך רחמי.

 

הסכמה ורצון הדדי של שני המשתתפים באקט 

מאוד חשוב לברר האם הפרטנרית או הפרטנר שלכם מעוניינים לקיים יחסי מין, האם הם בטוחים ברצונות שלהם. חשוב לציין שבכל שלב באקט אפשר להגיד לא, נכון לפעמים בלהט הרגע של אחד הצדדים רוצים להמשיך אבל חשוב להיות קשובים לפרטנרים שלכם ולדעת גם מתי לעצור.

 

במידה ואת בתולה וזאת הפעם הראשונה שלך

יש סיכוי שדממי עקב קריעת קרום הבתולין לכן במידה וזה המצב שימו מגבת תחתיכם וכך המצעים לא יתלכלכו ותוכלו לחשוב על דבר אחד פחות במהלך האקט.

 

למה אמצעי מניעה זה דבר חשוב?

 

מחלות מין

ראשית כל, מחלות מין. ישנם מחלות מין שעוברות על ידי לקיחת אנטיביוטיקה אך קיימות מחלות מין שאינן עוברות בצורה הזאת וחלקן הן לכל החיים, דוגמאות למחלות מין:

 

איידס

או בשמו השני HIV הינה מחלה העוברת דרך הדם ובמהלך קיום יחסי מין, כיום איידס מוגדרת מחלה כרונית המאפשרת טיפול יומי ובכך הוירוס לא מתפרץ וגורם לכשל מערכת חיסונית והאם החולה בה יכול לחיות חיים מלאים וארוכים. 

 

הרפס

כמו שיש הרפס על השפה בפה כך יש גם הרפס באיברי המין, הרפס מסוג זה נחשב וירוס שאין לו היום תרופה שיכולה להעלים אותו מהגוף אלא תרופה נקודתית בכל פעם שהוא מתפרץ וגורם לגרד ועיקצוצים באיזור איבר המין.

יש לציין שלמרות שמחלות אלה אינן גורמות למוות יש להן גם פקטור חברתי גדול מאוד משום שהחברה של היום מסתכלת יותר בעין עקומה על אנשים עם מחלות מין מאשר אנשים ללא מחלות מין ולכן מאוד חשוב לשמור על הבריאות שלכם, גם מהצד הפיזי והתחושתי וגם מהצד הנפשי.

 

שנית – הריון לא רצוי

הבאת ילד לעולם דורשת משאבים שלא תמיד יש לנו או שאנו מוכנים לקראתם ולכן במידה ואתם לא מתכננים להביא ילד\ה חשוב מאוד שתצטיידו באמצעי מניעה יעילים על מנת למנוע הריון לא רצוי.

 

איזה סוגי סקס קיימים?

וגינאלי

סקס וגינאלי הוא הסקס הבסיסי ביותר, כך ילדים באים לעולם המשמעות היא שאיבר המין הזכרי חודר לאיבר המין הנקבי ובכך מתבצעת חדירה וגינאלית. לסקס זה יש מגוון תנוחות שונות, חלקן נועדו לשיפור הסיכויים להביא ילד לעולם.

 

אוראלי

סקס אוראלי הוא סקס בין איבר מין נקבי או זכרי לבין הפה שלנו. שימוש בפה שלנו ובלשון שלנו על מנת לקיים סקס אוראלי הוא נפוץ ומהנה ביותר.

 

אנאלי

סקס אנאלי הוא סקס שמתבצע על ידי החדרה של איבר מין או חפץ לפי הטבעת שלנו. אצל גברים נק הגי ממוקמת באזור פי הטבעת וגם נשים מספרות שהן נהנות מחדירה לפי הטבעת.

 

סקס יכול להיות בין נשים לנשים בין גברים לגברים וגם בין נשים לנשים, סקס היא לא פעולה השייכת רק למגזר הסטרייטים ויכול להתבצע בשלל אופנים בין המינים השונים.

 

אלו דרכים ניתן לגוון סקס

הוספת צעצועים

רבים מהזוגות מעוניינים בגיוון יחסי המין שלהם ואחת הדרכים העיקריות על מנת לעשות זאת היא הוספה של צעצועי מין למיטה. כיום קיימים שלל צעצועי מין כגון ויברטורים שונים עד לצעצועים זוגיים ואפילו צעצועים המיועדים אך ורק לגברים. חשוב לזכור צעצוע לא נועד להחליף את הפרטנר או הפרטנרית אלא להוסיף גוון נוסף לחיי המין שלכם.

 

קיום יחסי מין במקומות לא שגרתיים

נכון שהכי נוח במיטה בבית שלנו אך ספונטניות זה שם המשחק כשזה מגיע לגיוון ביחסי מין. אם אתם אנשים פרטיים שלא מעוניינים לקחת את הסיכון ביחסי מין בפומבי תמיד יש אפשרות לצאת לחופשה או לצימר או לכל מקום שהוא קצת שובר שגרה מהמיטה בבית.

 

התנסות בפטישים שונים

קיימים לא מעט פטישים בעולם ולכם יש הזדמנות לחקור ולבדוק האם יש תכנים מסויימים שלא נחשפתם אליהם ואתם מעוניינים לבדוק ולהתנסות.

 

יחסי מין בידאסמים- BDSM 

משמעות המילה היא קשירה (bondage), משמעת (Discipline) סאדו ומאזו. יחסים בידאסמים הם יכולים להיות פיתרון מאוד טוב לגיוון יחסי מין, בין אם זה הוספה פן של שליטה וכוחניות לסקס ובין אם זה לגלות את הצד הנשלט שבכם והרצון להישלט. חשוב מאוד לחקור ולגלות מה עושה לכם טוב ומה פחות.

 

הוספת אדם נוסף

זה לא בהכרח פיתרון שיכול להיחשב טוב לאנשים מסויימים אבל זה אכן דרך לגוון את הסקס, לפעמים הוספת אדם נוסף עוזר לנו לחשוק באדם שמולנו יותר ולכן זה פיתרון מעניין במידה ואתם רוצים לגוון את חיי המין שלכם.

 

מהי אורגזמה?

אורגזמה גברית

אורגזמה גברית מלווה בשפיכה של נוזל הזרע והיא מתרחשת לאחר שהגבר מגיע לסיפוק ולשיא שלו מבחינת הסקס, לרוב אורגזמה גברית תקח לרוב כמה שניות ועל מנת להגיע לאורגזמה נוספת הגבר צריך לנוח בשביל להתחיל מחזור חדש.

 

אורגזמה נשית

ישנם 2 סוגים של אורגזמות נשיות אחת אורגזמה דגדגנית שמגיע ממגע מחוץ לאיבר המין באיזור הדגדגן והשניה אורגזמה נרתיקית שהיא מגיעה על ידי חדירה. רוב הנשים יגמרו ויגיעו לאורגזמה דגדגנית ורק 30 אחוז יחוו בחייהן אורגזמה נרתיקית. אורגזמה הנשית לא מלווה בשפיכה אך ישנם נשים שכן מסוגלות להגיע לשפיכה ובנוסף בין גמירה לגמירה אצל נשים אין את הצורך לחכות ונשים יכולות לגמור בשרשרת להבדיל מגברים.

 

האם יש גיל ספציפי לקיום יחסי מין?

אז התשובה היא- לא. אין גיל ספיציפי. הגיל המינימלי לקיום יחסי מין הוא 16 אך כמובן שאין דרך לאכוף את זה אלא אם כן הבחורה או הבחור התלוננו על מי שאיתו הם שכבו, ולכן חשוב מאוד לברר הסכמה ומודעות לפני הסקס. דעו שגם אם הגעתם לגיל שבו כבר “כולם” שכבו תזכרו שאתם לא היחידים ויש לא מעט אנשים שגם הם עדיין לא קיימו יחסי מין, ולכן אין סיבה להתבייש.

 

איך לעשות סקס

לסיכום

יחסי מין – סקס יכולים להיות מאוד מורכבים אך יחד עם זאת מהנים ומספקים ואחד מהצרכים העיקריים שלנו בתור בני אדם. אין צורך בלהתבייש בלדעת יותר משום שככל שתדעו יותר כך תוכלו למצוא את המקום הנוח שלכם ולתקשר אותו עם הפרטנר או הפרטנרית שלכם. לשלל מוצרים שישדרגו לכם את החוויה המינית היכנסו לאתר נטורל ויאגרה.

 

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן