רכישה מאובטחת
זיכוי מלא
תשלום לשליח
משלוחים מהירים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
מפת האתר

איך לגמור לאט יותר

אם אתם מכירים את המצב של שפיכה מוקדמת מקרוב וחווים אותו לעיתים קרובות, חשוב שתדעו שאתם לא הגברים היחידים שנתקלים בבעיה ואתם אפילו לא במיעוט גדול.

לרכישת ספריי השהייה “מן דיליי” – מבית נטורל ויאגרה החל מ-249 לחצו כאן >>>

man dealy

מחקרים רפואיים בדקו ומצאו כי בין 20%-40% מהגברים חוו את התופעה וחלקם גם סובל ממנה באופן קבוע. אמנם היא לא מדוברת בפומבי ואף אחד לא מעוניין להצהיר בריש גלי על הבעיות שלו בחדר המיטות, אולם מדובר בתופעה שמופיעה אצל חלק בלתי מבוטל אצל הגברים ולכן אתם לא לבד. בואו ללמוד איך לגמור לאט יותר ליהנות יותר במיטה.

בנוסף, היקף התופעה הביא לכך שחברות לשיווק מוצרים טבעיים עמלו קשות על-מנת למצוא לה פתרון והתוצאה היא, שאתם יכולים למצוא מענה לבעיה שלכם בקלות ובמהירות.

גם חברות התרופות הרגילות מציעות כדורים כאלו ואחרים לטיפול בבעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת, אך לתרופות במרשם יש לעיתים תופעות לוואי חמורות שעלולות לגרום למי שנוטל אותן לא רק לנזק גופני, אלא גם לתלות פיזית ורגשית וחוסר תפקוד בלעדיהן.

 

איך לגמור לאט יותר – הגורמים לשפיכה מוקדמת

ישנם גורמים רבים לתופעה של שפיכה מוקדמת והם לאו דווקא אחידים בקרב כל הגברים.

אמנם התופעה עצמה מוגדרת כשפיכה המתבצעת תוך 2 דקות או פחות מרגע החדירה, או שפיכה שמתרחשת עוד לפני החדירה, אך הסיבות לכך משתנות.

בין הגורמים הרגשיים לתופעה ניתן למנות טראומות על רקע מיני או אחר, בעיות אין-אונות וזקפה לא איכותית, תחושות לחץ, דכאון וחרדה בהקשר של קיום יחסי מין ובחיים בכלל ואף הפרעות נפשיות כמו פוסט טראומה ומאניה-דפרסיה.

הגורמים הפיזיולוגיים יכולים להיות מחלות כגון סכרת והיבטים גנטיים. לעיתים, מדובר פשוט בהרגלים שנרכשו וקשה להיפטר מהם. בכל מקרה, ניתן להבחין בין שפיכה מוקדמת שהיוותה בעיה מאז ומתמיד ושפיכה מוקדמת אשר הופיעה בשלב מסוים בחייו של הגבר, כתגובתיות לאחת מהתופעות הפיזיות או הרגשיות. הפתרון למצב של איך לגמור לאט יותר בכל אופן הוא זהה והוא כולל מבחר מוצרים טבעיים שמאפשרים לכם להתגבר על הקושי וליהנות מיחסי מין חווייתיים ומענגים.

 

איך לגמור לאט יותר

 

איך לגמור לאט יותר – היתרונות של פתרונות טבעיים

כמעט בכל בעיה, מחלה או הפרעה בגוף ובנפש האדם ניתן לטפל באמצעות פתרונות על בסיס טבעי. למוצרים טבעיים יש יתרון משמעותי על-פני תרופות ואמצעים כימיקליים, משום שהם לא גורמים לתופעות לוואי ולכן בטיחותיים לגמרי לשימוש אצל גברים במגוון גילאים, המקיים אורח חיים מלא ופעיל.

דוגמה קטנה היא העובדה כי ניתן לשתות אלכוהול במהלך הטיפול במוצרים הטבעיים, מה שמשתלב עם אורח החיים של גברים צעירים ובליינים, שמעוניינים גם לשתות וליהנות וגם להצליח לקיים יחסי מין מספקים.

אולם מעבר לכך, יש לציין כי תרופות קונבנציונליות עלולות לגרום לנזקים של ממש ובמקביל לפתרון הבעיה של שפיכה מוקדמת, הן יוצרות בעיות נוספות.

לעיתים יש קושי בהתאמת הטיפול התרופתי ובכל מקרה, יש תרופות שאסורות לשימוש במצבים מסוימים ואם גבר חולה במחלות ספציפיות. במקרה זה התסכול הוא כפול, מכיוון שהגבר גם סובל משפיכה מוקדמת וגם לא מצליח לטפל בה כראוי.

אחד האתרים המובילים לפתרונות לשפיכה מוקדמת על בסיס טבעי, הוא אתר נטורל ויאגרה.

נטורל ויאגרה משמש כחנות אונליין לממכר מגוון מוצרים הקשורים למיניות הגבר והאישה, כולל טיפול בשפיכה מוקדמת.

בנוסף, תוכלו למצוא באתר בלוג אינפורמטיבי בנושא מיניות ותפקוד מיני תקין וכן שקיפות מלאה לגבי כל האישורים הקיימים ממשרד הבריאות, עמידה בתקנים מחמירים ובביקורות קבועות.

המוצרים של נטורל ויאגרה אינם נמכרים בחנויות על-מנת לשמור על רמת השירות הגבוהה ועל חוויית הקניה הדיסקרטית. מדובר בבעיה שעצם קיומה גורם למבוכה לא קטנה ולכן, אין טעם לסבול ממבוכה נוספת הנלווית לרכישה של מוצרים כאלו ואחרים באופן פומבי.

 

איך לגמור לאט יותר – מוצרים טבעיים איכותיים שיעזרו

בין הפתרונות הטבעיים לטיפול בשפיכה מוקדמת שמציע אתר נטורל ויאגרה, ניתן למצוא מגוון מוצרים, כולם על בסיס טבעי ומאושרים לשימוש על-ידי משרד הבריאות.

בין המוצרים ניתן למנות את המותגים ויטאליס, אקסטרה סייז, סופר מן ודבש החשק.

חלק מהמוצרים מגיעים בקפסולות לבליעה וחלק כטיפות או משחות לשימוש ישיר על איבר המין.

מעבר לכך שכל המוצרים בטוחים לשימוש ולא כוללים תופעות לוואי לא נעימות, הם מסייעים למגוון בעיות אונות וכאמור גם לשפיכה מוקדמת.

פעמים רבות הסיבה לשפיכה מוקדמת מקורה בכלל בבעיות בזקפה וגברים המתקשים להשיג זיקפה לאורך זמן נתקלים בתופעה מתוך לחץ פנימי להגיע לאורגזמה כמה שיותר מהר לפני שהזקפה נאבדת.

לכן, טיפול משולב בבעיות זקפה כמו גם רכישת מוצרים משלימים שתורמים לאווירה שובבה וחושנית בחדר המיטות, יכול לפתור את בעיית השפיכה המוקדמת וזאת כאמור ללא צורך במרשם רופא, התנהלות מביכה מול הרוקח וצריכת כימיקלים וחומרים לא טבעיים שמשבשים את פעילות הגוף.

בין המוצרים המשלימים ניתן להזכיר ג’ל אירוטי בטעמים, לעיסוי ועינוג. הג’ל מבוסס כמובן על חומרים טבעיים וגם בטוח לבליעה, מה שמאפשר להתנסות בחוויות מיניות מגוונות לבד ועם בני הזוג. בנוסף, ניתן למצוא בנטורל ויאגרה גם נר נמס העשוי מתמציות פרחים ושניתן להשתמש בו לעיסוי והרגעת העור.

עוד מוצר נפלא הוא בושם פיתוי לגברים ולנשים, המכיל תמציות בניחוח מעורר מינית ויכול לשמש תוספת נפלאה לקראת כל אקט מיני.

 

פתרונות נוספים לשפיכה מוקדמת

כפי שהוזכר קודם לכן, הסיבות להופעת שפיכה מוקדמת יכולות להיות מגוונות ופעמים רבות מסתבר כי המקור להן הוא רגשי.

על-מנת לטפל בבעיה מן השורש, ניתן לפנות אל מטפל מיני או פסיכולוג המתמחה בבעיות אלו ולהבין ביחד עמו מה המקור האמיתי לשפיכה המוקדמת.

העלויות של מטפלים אלו הן גבוהות ויש לקחת בחשבון שלא כל מטפל מוסמך, אכן מתמחה בבעיות מיניות ויודע לטפל בהן. בנוסף, נדרשת רמת אמון גבוהה מאוד בין המטפל למטופל, שכן עוסקים בבעיות אינטימיות שגורמות למבוכה ותסכול.

יחד עם זאת, ניתן ורצוי לשלב את הטיפול הרגשי עם אחד או יותר מהמוצרים הטבעיים הנמכרים באתר נטורל ויאגרה.

בניגוד לתרופות מבוססות כימיקלים, אין מניעה לנסות את המוצרים השונים עד שמגלים מהו הפתרון האידיאלי עבורכם.

היתרון הגדול של מוצרים טבעיים הוא שהשפעתם על הגוף היא חיובית בלבד ולכן לא צריך לחשוש כי אתם מהווים “שפן ניסיונות” ולא צריך לפחד מתופעות לוואי חמורות שיפגעו בגוף שלכם לצמיתות.

 

מדוע חשוב לטפל בבעיה ללא דיחוי?

לכאורה, שפיכה מוקדמת היא אינה בעיה מסכנת חיים או כזו המצריכה טיפול מידי.

אולם כאשר בוחנים את התופעה מקרוב, מגלים כי השפעתה על איכות החיים של הגבר ושל הפרטנרים המיניים איתם הוא בא במגע, היא עצומה.

חיי מין שאינם מספקים וגורמים לתסכול, ריבים ובושה הם מתכון כמעט בטוח לתחושות כמו דכאון וחוסר ערך עצמי, שאינן נופלות בעוצמתן ממחלות פיזיות קשות. כדי להצליח לשנות את המצב ולהבין איך לגמור לאט יותר.

בנוסף, זוגות הנמצאים בקשר ארוך טווח ומעוניינים להביא ביחד ילד לעולם, עלולים לגלות כי השפיכה המוקדמת מקשה עליהם בהפריה, במיוחד כשהיא מתרחשת עוד לפני החדירה.

בכל מקרה, מומלץ לטפל בבעיה ללא דיחוי וכיום עם ההתפתחויות בתחום וההיצע הרב של פתרונות טבעיים ובטיחותיים לחלוטין, אין מניעה מלהתנסות במוצרים השונים וליהנות מיחסי מין מהנים ומפרים ע”י כך שפתרתם את הבעיה של איך לגמור לאט יותר.

0
העגלה שלך
דילוג לתוכן